ua ru

Нафтові котирування в середу вранці помірно знижуються, - аналітик

Нафтові котирування в середу зранку почали знижуватися. Станом на 11:25 нафту марки Brent коштує 65,12 дол., ціна WTI з поставкою в липні становить 60,70 дол. за барель. За підсумками вівторка вартість північноморської нафти, згідно з липневим контрактами, склала 65,32 дол. за барель, ціна легкої нафти - 60,99 дол. за барель. Про це йдеться в огляді аналітика Альпарі Анни Кокоревої.

На її думку, сьогодні котирування знижуються в зв'язку з негативною статистикою. За даними Американського інституту нафти, товарні запаси сирої нафти на складах США виросли на 1,8 млн барелів, хоча очікувалося зниження на 2,4 млн барелів. Протягом дня свою статистику по запасах представить Енергетичне інформаційне агентство. Якщо цифри будуть аналогічними, то падіння цін на нафту посилиться.

"Напередодні засідання ОПЕК представники картелю продовжують проводити заплановані зустрічі з представниками нафтових корпорацій і країн добувачів поза організації. Так, сьогодні представники ОПЕК зустрінуться з головою компанії Exxon Mobil Рексом Тиллерсоном, який, як і інші представники американських нафтогазових компаній, зацікавлений у зростанні цін на нафту", - відзначає аналітик.

До кінця дня ціна Brent буде перебувати в діапазоні 64-66 дол. за барель, а ціна WTI не перевищить 61,8 дол.