Нацтелерадіо дозволило трансляцію трьох еротичних телеканалів в Україні

Середа 30 грудня 2015 13:51
Нацтелерадіо дозволило трансляцію трьох еротичних телеканалів  в Україні
Фото: засідання Нацради з телебачення і радіомовлення (Телекритика)

Регулятор доповнив перелік іноземних мовників каналами Erox HD, Playboy TV і Erotica TV для дорослої аудиторії

Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення (Нацтелерадіо) на засіданні 30 грудня доповнила перелік програм, зміст яких відповідає вимогам Європейської конвенції про транскордонне телебачення і ретрансляція яких на території України не обмежується згідно із ч.1 ст.42 закону України "Про телебачення і радіомовлення", каналами еротичної тематики - Erox HD, Playboy TV і Erotica TV. Про внесення змін до відповідного рішення регулятора повідомили сьогодні у прес-службі Нацтелерадіо.

Як зазначається, ретрансляція зазначених каналів, відповідно до статті 13 закону "Про захист суспільної моралі", допускається із 24:00 до 4:00.

Ліцензіатом телеканалу Erox HD є Erox International B. V.(Нідерланди). Ліцензію на мовлення видано 7 червня 2011 року.

Власником ліцензії Playboy TV і торгової марки Playboy є компанія Playboy TV UK/Benelux Limited (Велика Британія). Ця ж компанія здійснює і редакційний контроль за змістом програм. Ліцензію на мовлення видано 21 вересня 2010 року.

Ліцензіатом телеканалу Erotica TV є Marc Dorcel TV Netherlands B. V. (Нідерланди). Ліцензію на мовлення отримано 18 червня 2013 року. Ліцензії всім трьом компаніям видав нідерландський регулятор - Сommissariaat voor de media.

Мова програм Erox HD і Playboy TV - англійська, програми Erotica TV виходять англійською та французькою мовами. Програми поширюються з віковими та контентними позначками нідерландської системи захисту дітей від шкідливого впливу медіа NIKAM.

Нацрада на засіданні 30 грудня ухвалила внесення змін до рішення «Про затвердження Переліку програм, зміст яких відпові...

Опубліковано Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення 30 грудня 2015 р.

В Нацтелерадіо нагадали, що у травні 2015 року вітчизняні провайдери програмної послуги уклали меморандум щодо захисту неповнолітніх під час надання програмних послуг. Підписанти зобов'язалися дотримуватися чітких правил розповсюдження програм або їх частин, які можуть зашкодити фізичному, розумовому або моральному розвитку неповнолітніх. Головні зобов'язання - поширювати програми у кодованому вигляді або в той час, коли їх можуть переглядати діти - з 24:00 до 4:00.

Як повідомлялося, на новорічні свята в українському телеефірі з'явиться "Телеканал Діда Мороза".

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся