З початку року кошти клієнтів "Укргазбанку" збільшилися на 22 млрд гривень

НовиниЕкономіка    06.10.2016 - 12:04
Фото: "Укргазбанк"
Фото: "Укргазбанк"
Укргазбанк отримав понад 92 млн гривень прибутку за перше півріччя 2016 року

З початку року портфель залучених коштів клієнтів "Укргазбанку" збільшився майже вдвічі, на 22 млрд гривень і досяг 49 млрд гривень, повідомляє прес-служба банку.

"Укргазбанк" вже не перший рік поспіль демонструє позитивну динаміку за всіма депозитними продуктами для клієнтів. Портфель коштів, залучених від постійно збільшується, що є свідченням високої довіри наших клієнтів", - заявив голова правління "Укргазбанку" Кирило Шевченко.

Нагадаємо, нещодавно "Укргазбанк" отримав найвищу оцінку надійності своїх депозитів, зайнявши 8 місце серед усіх банків України за підсумками першого півріччя 2016 року в "Рейтингу надійності банківських депозитів" від РА "Стандарт-Рейтинг".

Як зазначили в рейтинговому агентстві, серед трьох державних банків найкраще перше півріччя закінчив "Укргазбанк", який упевнено увійшов у десятку лідерів рейтингу, показавши темп приросту прибутку на 129,05%. Незважаючи на складності першого півріччя, держбанки залишалися острівцем стабільності банківської системи і забезпечували її життєздатність.

Читайте в розділі

НБУ на 28 жовтня зміцнив курс гривні до долара до 25,53

"Ощадбанк" подав скаргу до НКЦПФР щодо штрафу

Курс долара на міжбанку 27 жовтня незначно знизився до 25,54

On Top