З початку року кошти клієнтів "Укргазбанку" збільшилися на 22 млрд гривень

НовиниЕкономіка    06.10.2016 - 12:04
Фото: "Укргазбанк"
Фото: "Укргазбанк"

З початку року портфель залучених коштів клієнтів "Укргазбанку" збільшився майже вдвічі, на 22 млрд гривень і досяг 49 млрд гривень, повідомляє прес-служба банку.

"Укргазбанк" вже не перший рік поспіль демонструє позитивну динаміку за всіма депозитними продуктами для клієнтів. Портфель коштів, залучених від постійно збільшується, що є свідченням високої довіри наших клієнтів", - заявив голова правління "Укргазбанку" Кирило Шевченко.

Нагадаємо, нещодавно "Укргазбанк" отримав найвищу оцінку надійності своїх депозитів, зайнявши 8 місце серед усіх банків України за підсумками першого півріччя 2016 року в "Рейтингу надійності банківських депозитів" від РА "Стандарт-Рейтинг".

Як зазначили в рейтинговому агентстві, серед трьох державних банків найкраще перше півріччя закінчив "Укргазбанк", який упевнено увійшов у десятку лідерів рейтингу, показавши темп приросту прибутку на 129,05%. Незважаючи на складності першого півріччя, держбанки залишалися острівцем стабільності банківської системи і забезпечували її життєздатність.

On Top