ua en ru

"МТС Україна" приступила до тестування 3G в Ужгороді

"МТС Україна" приступила до тестування 3G в Ужгороді Фото: МТС Україна

Оператор мобільного зв'язку проводитиме технічні роботи протягом тижня

Оператор мобільного зв'язку "МТС Україна" розпочав технічне тестування 3G-покриття в місті Ужгород. Про це сьогодні, 5 листопада, повідомили у прес-службі компанії.

Як зазначається, "МТС Україна" готує до запуску 3G-мережу в Ужгороді - із 6 листопада оператор розпочинає налагодження і технічне тестування мережі.

По завершенню тестування мобільний Інтернет буде доступний абонентам "МТС Україна" на швидкості до 42 Мбіт/с.

Послуга швидкісного мобільного доступу до Інтернету дозволяє миттєво відкривати веб-сторінки, переглядати потокове відео, користуватися хмарними сервісами зберігання інформації, слухати інтернет-радіо або аудіо-треки із соціальних мереж, швидко завантажувати відео до соцмереж прямо з телефону та ін.

Щоб забезпечити максимальну якість і покриття 3G, компанія встановлює не тільки устаткування на існуючі базові станції, але й додаткові базові станції. Роботи проводитимуться протягом тижня. Одночасно будуть перемикатися не цілі райони, а окремі базові станції. Під час перемикання обладнання та доналаштування мережі можливі тимчасові складнощі з доступом до послуг мобільного зв'язку.

3G крокує західною Україною. Наступні щасливчики – ужгородці! Завтра ми розпочнемо заміну обладнання в Ужгороді, щоб вж...

Posted by MTS Ukraine on 5 листопада 2015 р.

Нагадаємо, раніше компанія "МТС Україна" запустила власну мережу 3G у Мукачеві, Чернівцях і Одесі. Загалом на сьогодні мобільний Інтернет на швидкості до 42 Мбіт/с є доступним у 75 населених пунктах України.

Як повідомлялося, до 2016 р. "МТС-Україна" покриє 3G-зв'язком усі обласні центри.