ua en ru

"МТС Україна" запустила 3G-мережу в Мукачеві

"МТС Україна" запустила 3G-мережу в Мукачеві Фото (ZN.ua): "МТС Україна"

Оператор забезпечує високу швидкість мобільного Інтернету навіть при великому навантаженні на мережу

Український оператор мобільного зв'язку "МТС Україна" запустив власну 3G-мережу в Мукачеві Закарпатської області. Про це повідомили у прес-службі компанії.

Як зазначається, в усіх абонентів Мукачева із 29 жовтня вперше з'явилася можливість користуватися швидкісним мобільним Інтернетом - "МТС Україна" став першим оператором, що надає 3G-послуги в місті на швидкості до 42 Мбіт/c.

У Мукачеві оператор мобільного зв'язку при розгортанні мережі застосував обладнання технології single RAN виробництва компанії ZTE.

"Висока щільність базових станцій власної 3G-мережі "МТС Україна" у Мукачеві, висока пропускна здатність транспортних мереж і покращена продуктивність ядра мережі забезпечує високі швидкості навіть при великому навантаженні на мережу", - йдеться в повідомленні.

В Мукачеві сьогодні чудовий день. І йдеться тут не про погоду :) Ми запустили власну 3G-мережу на швидкості до 42 Мбіт/...

Posted by MTS Ukraine on 29 жовтня 2015 р.

Нагадаємо, 27 жовтня оператор запустив власну 3G-мережу в Чернівцях. Загалом на сьогодні мобільний Інтернет на швидкості до 42 Мбіт/с доступний у 75 населених пунктах.

Послуга швидкісного мобільного доступу до Інтернету дозволяє миттєво відкривати інтернет-сторінки, переглядати потокове відео, користуватися хмарними сервісами зберігання інформації, слухати інтернет-радіо або аудіо-треки із соціальних мереж, швидко завантажувати відео до соцмереж прямо з телефону, грати в онлайн-ігри тощо.

Як повідомлялося, "МТС Україна" працюватиме у країні під британським брендом Vodafone ("Водафон").