Мобільний підрозділ LG продовжує бути збитковим

НовиниТелеком & IT    11.07.2016 - 17:09
Фото: мобільний бізнес LG збитковий (bestmobs.com)
Фото: мобільний бізнес LG збитковий (bestmobs.com)

Аналітики вважають, що мобільний підрозділ LG залишиться збитковим і в третьому кварталі, "так як швидко наростити продажі у компанії навряд чи вийде"

Мобільний підрозділ південнокорейської компанії LG продовжує бути збитковим п'ятий квартал поспіль, зповідомляє "Компьютерное обозрение".


Так, збитки підрозділу у другому кварталі цього року склали 82 млн доларів, у той же час у цілому прибуток компанії за підсумками кварталу склала близько 504 млн доларів.

Як зазначає видання, продажі флагманського смартфона виробника, LG G5, були на досить низькому рівні і склали 2,2 млн одиниць. Основною причиною цього аналітики називають необхідність зменшити запас батареї в смартфоні і невеликий вибір модулів.

Аналітики вважають, що мобільний підрозділ LG залишиться збитковим і в третьому кварталі, "так як швидко наростити продажі у компанії навряд чи вийде".

"Для цього LG доведеться або суттєво поліпшити концепцію модульних смартфонів або представити новий якісний продукт, який завоює популярність у покупців", - відзначає видання.

Нагадаємо, LG випустила протимоскітний телевізор в Індії.

On Top