Microsoft розсекретив суть оновлень для Windows 10

Microsoft розсекретив суть оновлень для Windows 10
Фото: операційна система Windows 10 (The Verge)

Про це повідомили в офіційному блозі операційної системи

Американська корпорація Microsoft розповість про всі зміни в кожному оновленні, призначеному для Windows 10, починаючи з випущеного 9 лютого пакету KB3135173, що збільшило індекс версії системи до 10586.104. Про це повідомили в офіційному блозі Windows.

Як зазначається, інформацію про зміни буде відображено у вигляді історії версій на спеціально створеній для цієї мети сторінці офіційного веб-сайту корпорації.

ОС Windows 10 вийшла в липні 2015 року, неодноразово оновлюючись відтоді. Раніше Microsoft не інформував про зміст даних сервісних пакетів.

Більшості користувачів "десятки" не важливо, що саме містять оновлення, проте ця інформація може бути корисною для системних адміністраторів. Зокрема, історія версій дозволяє дізнаватися, які вразливості було закрито і коли.

Серед основних нововведень у Windows 10 слід зауважити на оновленому графічному інтерфейсі, оптимізованому для планшетів-трансформерів з під'єднуваними клавіатурами, поверненні меню "Пуск", підтримці віртуальних робочих столів, новому браузері Microsoft Edge, інтегрованому голосовому асистенті Cortana, а також підтримці універсальних додатків (створених для Windows-пристроїв різного типу).

Нагадаємо, на кінець минулого року частка Windows 10 на ринку операційних систем досягла 9%.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся