ru ua

Mail.Ru Group проінвестує стартап Prisma

Mail.Ru Group проінвестує стартап Prisma Фото: група інтернет-компаній Mail.ru Group (РБК)

Водночас обсяг інвестицій у стартап Prisma наразі не розкривається

Російський інтернет-холдинг Mail.Ru Group планує інвестувати в інтерактивний інтернет-додаток Prisma. Про це у вівторок 21 червня повідомили у прес-службі IT-компанії.

"Компанія Mail.Ru Group проінвестує проект Prisma - додаток російських розробників, що дозволяє обробляти зображення на основі технологій нейронних мереж", - зазначили в Mail.Ru Group.


Водночас обсяг інвестицій у стартап "Призма" не розкривається.

"В особі Mail.Ru Group проект має кращого з можливих партнерів і інвесторів", - додав співзасновник і керівник стартапа Prisma Олексій Моісеєнков.

Інвесторами онлайн-проекту "Призма" також виступили компанія XBT Holding і фонд Gagarin Capital.

Фонд XBT Holding володіє хостинг-провайдером Servers.com, тоді как Gagarin Capital створено топ-менеджерами та акціонерами iTek Capital Миколою Давидовим, Андрієм Романенком, Григорієм Фінгером, Михайлом Вінчелем та Ігорем Мацанюком.

Додаток Prisma став одним з найбільш популярних завантажень в AppStore у 10 країнах світу, навели довідки в AppAnnie. Додаток посідає провідні позиції в Україні, Білорусі, Росії, Естонії, Молдові, Узбекистані, Киргизії, Казахстані, Латвії та Вірменії.

Prisma стилізує фотографії користувачів під картини відомих художників та ілюстраторів. Розробником програми є росіянин Олексій Моісеєнков - у його профілі на "Фейсбук" зазначено, що він є менеджером з продукту My.com (міжнародний проект Mail.Ru Group), до цього працював у "Яндексі", e-Legion тощо.

Нагадаємо, чистий прибуток Mail.ru Group знизився на 13,6% за підсумками минулого року. За даними ComScore, у грудні місячна аудиторія проектів Mail.ru Group склала 77,1 млн користувачів.

Mail.ru Group володіє інтернет-ресурсом і поштовим сервісом Mail.ru, їй належать соцмережі "Однокласники", "Мій світ" і "ВКонтакте", сервіси обміну повідомленнями ICQ і "Mail.ru Агент". За кордоном компанія розвиває бренд My.com, який об'єднує сервіси для спілкування та розваг. У вересні 2014 Mail.ru Group викупила 48% акцій "ВКонтакте" у UCP за 1,47 млрд доларів.

Як повідомлялося, раніше Mail.Ru Group анонсувала ймовірне закриття агрегатора новин, а також запустила конкурента "Кинопоиск".