У Львові пройшов пікет проти антиукраїнських книг

НовиниСуспільство    09.09.2015 - 18:16

Під гаслом "Ні видавцям сепаратистської літератури в Україні" 9 вересня проходив пікет під стінами Львівської обласної філармонії під час відкриття "Форуму видавців". Ініціатором пікету виступила Львівська обласна історико-просвітницька правозахисна організація "Меморіал".

Зокрема, активісти, члени ГО "Меморіал" виступили проти друку, ввезення та розповсюдження в Україні антиукраїнських книг.

Активісти вимагали від учасників однієї з найбільших книжкових подій України звернути увагу на питання поширення "ворожої пропаганди". За даними організації, розповсюдження ведеться як шляхом ввезення російських книг, так і шляхом друку вітчизняними видавництвами.

Нагадаємо, 7 серпня за заявою ГО "Меморіал" на підставі ст. 214 КПК України слідчим відділом Управління СБУ у Львівській області було внесено відомості до ЄРДР про те, що книги, надані організацією на експертизу слідчих органів, містять ознаки, що провокують українське суспільство до громадянського протистояння.

"Меморіал" планує проводити подібні акції до тих пір, поки не отримає відповідної реакції на поширення антиукраїнської літератури від громадськості і вітчизняних видавців.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
On Top