lifecell запустив сімейний тарифний план

lifecell запустив сімейний тарифний план
lifecell вводить новий сімейний тариф (ukrainianiphone.com)

Новий тариф доступний в трьох варіантах

Оператор мобільного зв'язку lifecell запустив тарифний план "Смарт сім'я", який дозволяє об'єднати до 5 номерів і спільно користуватися обраним пакетом послуг, говориться в прес-релізі оператора.


"В тарифі "Смарт сім'я" при поповненні рахунку абонентом-ініціатором, пакет послуг для спільного використання отримують всі об'єднані в групу мобільні номера, для кожного з яких можна встановити відповідний ліміт", - йдеться в повідомленні.

Новий тариф доступний в трьох варіантах. Так, варіант "S" включає в себе безлімітне спілкування всередині мережі та через месенджер BiP, 6 Гб мобільного 3G+ інтернету, 200 хвилин на номери інших українських операторів і 500 SMS, якими можуть спільно користуватися до 3 мобільних номерів. Вартість такого пакета становить 135 гривень.

Вибравши пункт "М" абоненти отримають безлімітне спілкування всередині мережі та через BiP, 10 Гб мобільного 3G+ інтернету, 500 хвилин на інші мережі та 1000 SMS, якими можуть спільно користуватися до 5 мобільних номерів. Такий пакет обійдеться родині в 250 гривень.

Третій пакет, "L", включає безлімітне спілкування всередині мережі та через BiP, 15 Гб мобільного 3G+ інтернету, 1000 хвилин на інших операторів, 1500 SMS, якими можуть спільно користуватися до 5 мобільних номерів. Вартість такого пакету складає 350 гривень.

Нагадаємо, раніше lifecell запустив преміальну лінійку тарифів.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся