Компанія Ахметова звернеться до суду у разі підвищення плати за 4G-частоти

НовиниТелеком & IT    20.07.2016 - 18:00
Фото: компанія Ахметова побореться за свої частоти (pessoalconecta.com.br)
Фото: компанія Ахметова побореться за свої частоти (pessoalconecta.com.br)

У компанії також додають, що відмовлятися від частот не мають намір і в майбутньому планують залучити додаткові інвестиції для розвитку бізнесу

Компанія "ММДС-Україна", що входить в холдинг СКМ Ріната Ахметова, має намір оскаржувати в суді рішення про підвищення рентної плати за частоти в діапазоні 2,5-2,7 ГГц, якщо воно буде затверджено парламентом.

Про це РБК-Україна повідомили в прес-службі телекомунікаційної групи Vega, яка здійснює оперативне управління компанією.


"19 липня НКРЗІ ініціювала ряд змін, які серйозно порушують права ряду малих і середніх операторів зв'язку, в тому числі "ММДС-Україна". Мова йде про підвищення рентних платежів за користування радіочастотами – одномоментно в 500 разів! Рішення це ніяк економічно не обґрунтовано", - прокоментували в прес-службі.

У компанії вважають, що такі зміни призведуть до негативних наслідків, у тому числі до посилення монополії великих операторів стільникового зв'язку. Крім того, в Vega вважають, що подібні зміни стануть негативним сигналом для потенційних інвесторів.

У компанії також додають, що відмовлятися від частот не мають намір і в майбутньому планують залучити додаткові інвестиції для розвитку бізнесу, у тому числі для будівництва нових мереж.

"Ми використовуємо ці частоти і плануємо розвивати їх у найближчому майбутньому. У разі, якщо озвучені зміни будуть прийняті, ми будемо оскаржувати прийняте рішення в судовому порядку", - підкреслили в компанії.

Нагадаємо, напередодні НКРЗІ схвалила підвищення плати за частоти під 4G.

On Top