Компанія Ахметова звернеться до суду у разі підвищення плати за 4G-частоти

НовиниТелеком & IT    20.07.2016 - 18:00
Фото: компанія Ахметова побореться за свої частоти (pessoalconecta.com.br)
Фото: компанія Ахметова побореться за свої частоти (pessoalconecta.com.br)

У компанії також додають, що відмовлятися від частот не мають намір і в майбутньому планують залучити додаткові інвестиції для розвитку бізнесу

Компанія "ММДС-Україна", що входить в холдинг СКМ Ріната Ахметова, має намір оскаржувати в суді рішення про підвищення рентної плати за частоти в діапазоні 2,5-2,7 ГГц, якщо воно буде затверджено парламентом.

Про це РБК-Україна повідомили в прес-службі телекомунікаційної групи Vega, яка здійснює оперативне управління компанією.


"19 липня НКРЗІ ініціювала ряд змін, які серйозно порушують права ряду малих і середніх операторів зв'язку, в тому числі "ММДС-Україна". Мова йде про підвищення рентних платежів за користування радіочастотами – одномоментно в 500 разів! Рішення це ніяк економічно не обґрунтовано", - прокоментували в прес-службі.

У компанії вважають, що такі зміни призведуть до негативних наслідків, у тому числі до посилення монополії великих операторів стільникового зв'язку. Крім того, в Vega вважають, що подібні зміни стануть негативним сигналом для потенційних інвесторів.

У компанії також додають, що відмовлятися від частот не мають намір і в майбутньому планують залучити додаткові інвестиції для розвитку бізнесу, у тому числі для будівництва нових мереж.

"Ми використовуємо ці частоти і плануємо розвивати їх у найближчому майбутньому. У разі, якщо озвучені зміни будуть прийняті, ми будемо оскаржувати прийняте рішення в судовому порядку", - підкреслили в компанії.

Нагадаємо, напередодні НКРЗІ схвалила підвищення плати за частоти під 4G.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Ericsson впровадить оптичну транспортну систему для Vega НКРЗІ схвалила підвищення плати за частоти під 4G
On Top