ua en ru

Кількість проданих iPhone наближається до одного мільярда, - FT

Кількість проданих iPhone наближається до одного мільярда, - FT Фото: смартфони iPhone від американської Apple Inc (AFP)

За попередніми оцінками, лише за II квартал компанія Apple Inc продала близько 40 мільйонів флагманських смартфонів

Американська корпорація Apple Inc близька до досягнення рекордної кількості проданих смартфонів iPhone в 1 мільярд мобільних пристроїв. Про це пише ділове видання Financial Times.

Як зазначається, це значне досягнення для будь-якої компанії, що виробляє гаджети.


За даними FT, Apple має надати фінансову і операційну звітності за другий квартал 2016 року. За попередніми оцінками, упродовж цього періоду "яблучна" компанія продала близько 40 мільйонів iPhone.

Зокрема, на кінець червня число проданих "айфонів" за всю історію Apple виросте до 987 мільйонів штук. При цьому більше половини всіх гаджетів було продано протягом двох останніх років.

Таким чином, "яблучна" компанія в середньому продає близько 13 мільйонів смартфонів на місяць. Мільярдний iPhone може бути проданий протягом декількох днів.

"У Microsoft мріяли поставити персональний комп'ютер на кожен стіл. Сьогодні смартфон - це комп'ютер у кожній кишені. Наша наступна мета - кожна людина на землі", - заявив аналітик мобільного ринку і партнер Andreessen Horowitz Бенедикт Еванс.

За даними Бюро перепису населення США на 1 січня, населення планети становило майже 7,3 млрд людей. Умовно кожна восьма людина на планеті могла б мати смартфон виробництва Apple.

Як повідомлялося, південнокорейська компанія Samsung вперше обійшла американську Apple із продажів у США. Нагадаємо також, що глобальний ринок смартфонів скоротився до 19% за перший квартал.