ua en ru

Кабельні оператори просять депутатів відхилити законопроект про штрафи для провайдерів

Кабельні оператори просять депутатів відхилити законопроект про штрафи для провайдерів Фото: кабельні оператори просять депутатів відхилити законопроект про штрафи за порушення авторських прав

За даними асоціації казанный законопроект практично повністю дублює проект закону №3353, зареєстрований у жовтні минулого року

Асоціація "Укртелемережа" звернулася в комітети Верховної ради, а також до Кабінету міністрів з проханням не приймати проект закону №4629, що передбачає введення штрафів для провайдерів за порушення авторських прав в інтернеті.

Про це повідомляється на сайті асоціації.

Як наголошується в повідомленні, за результатами проведеного аналізу в асоціації дійшли висновку, що зазначений законопроект практично повністю дублює проект закону №3353, зареєстрований у жовтні минулого року.

"Асоціація "Укртелемережа" надала зауваження і просить не допустити прийняття зазначеного законопроекту у запропонованій редакції", - повідомляється на сайті.

В даний час асоціація «Укртелемережа» об'єднує близько 200 суб'єктів господарювання - провайдерів програмної послуги, операторів телекомунікацій, інших суб'єктів господарювання, які здійснюють суміжні види діяльності.

Нагадаємо, раніше з аналогічним проханням до депутатів звернулася Інау.