ІТ-галузь США виступила проти Дональда Трампа

НовиниТелеком & IT    15.07.2016 - 18:24
Фото: американські айтішники проти Трампа (wp.com)
Фото: американські айтішники проти Трампа (wp.com)

Зокрема, айтішники бачать загрозу для Кремнієвої долини в політичних поглядах Трампа

Співзасновник компанії Apple Стів Возняк і більше 100 інших представників американської ІТ-галузі, в тому числі з компаній Twitter, Facebook, Instagram, опублікували відкритий лист проти можливого президентства Дональда Трампа, повідомляє macdigger.ru.


зокрема, айтішники бачать загрозу для Кремнієвої долини в політичних поглядах Трампа, а саме поглядах на імміграція (в даному випадку — імпорт висококваліфікованої робочої сили), свободу комунікацій в інтернеті та інвестиції в технологічну інфраструктуру.

"Ми слухали Дональда Трампа останні кілька років і прийшли до висновку: Трамп стане катастрофою для інновацій. Його точка зору суперечить концепції відкритого обміну ідей, вільного пересування людей і продуктивної взаємодії з зовнішнім світом, що надзвичайно важливо для нашої економіки і забезпечує основу для інновацій і зростання", - цитує видання відкрите звернення ІТ-галузі.

У той же час, як відзначає видання, співзасновник PayPal Пітер Тіль, навпаки, виступив на підтримку Трампа, вважаючи, його опонента, Хіларі Клінтон частиною політичного істеблішменту, який несе відповідальність за більшість накопичених в американському суспільстві проблем.

Нагадаємо, Трамп зрівнявся з Клінтон за популярністю серед виборців США.

On Top