Індонезія може зажадати від Google 400 млн доларів за несплату податків

НовиниТелеком & IT    19.09.2016 - 16:56
Фото: Індонезія може зажадати від Google 400 млн доларів за несплату податків
Google придбав стартап у сфері транспортної аналітики Google заплатить хакерам до 200 тис. доларів за пошук вразливостей в Android

Крім того, податківці країни можуть зацікавитися і іншими американськими компаніями, такими як Yahoo, Twitter і Facebook

Влада Індонезії мають намір продовжувати розслідування відносно Google за підозрою в несплаті податків в країні протягом п'яти років, компанія може бути оштрафована як мінімум на 400 млн доларів, повідомляє видання "Прайм".

Як зазначає видання, податкові зобов'язання, включаючи штраф за прострочення, можуть скласти за 2015 рік 5,5 трильйона індонезійських рупій (приблизно 418 мільйонів доларів). При цьому сума недоплати податків за п'ятирічний період не розкривається.

Індонезія стала підозрювати компанію в несплаті після того, як Google відповів відмовою на прохання відомства перевірити його податкові звіти.

За даними видання податкове відомство Індонезії все ж проводить перевірку Google. Крім того, воно може зацікавитися і іншими американськими компаніями, такими як Yahoo, Twitter і Facebook.

Нагадаємо, навесні французька влада запідозрили Google в несплаті податків на суму 1,6 млрд євро.

Теги: Google
Читайте в розділі

Каліфорнія дозволила тестувати безпілотні автомобілі без водія

Президент "Волі" Сергій Бойко залишає компанію

Apple запустила програму для продажу реклами в App Store

On Top