Гра Pokemon Go з'явилася на батьківщині покемонів

НовиниТелеком & IT    22.07.2016 - 12:42
Фото: безкоштовний мобільний додаток із сервісом геолокації Pokemon Go (BBC)
Фото: безкоштовний мобільний додаток із сервісом геолокації Pokemon Go (BBC)

Компанія Nintendo провела офіційний реліз нової гри з елементами доповненої реальності у Японії

Офіційний реліз гри з елементами доповненої реальності Pokemon Go відбувся на батьківщині "покемонів" - у Японії, де раніше вона була недоступна. Про це повідомляє агентство Reuters.

Як зазначається, керівник відділу розробки Game Freak, одного із творців гри, у своєму відеозверненні приніс вибачення за те, що у Японії - країні, де "покемонів" було вигадано 20 років тому, реліз відбувся тільки зараз.


Безкоштовний мобільний додаток із сервісом геолокації Pokemon Go від початку липня є у США, Канаді, Новій Зеландії, Австралії, Німеччини, Великій Британії, Іспанії, Португалії та Італії.

Ігровий застосунок дозволяє в режимі реального часу об'єднуватися з іншими гравцями в команди, борючись із "покемонами", залежно від місця проживання.

За прогнозами інвесторів, Pokemon Go незабаром поб'є рекорд у 1,5-2 млрд доларів річних продажів, що було встановлено культовими мобільними іграми Candy Crush та Clash of Clans.

Нагадаємо, запуск Pokemon Go спровокував масову появу стильних доменів у різноманітних сегментах інтернету. Як повідомлялося, Nintendo Co Ltd (7974.T) увійшла до топ-20 найбільших японських компаній після успіху Pokemon Go.

On Top