Характеристики Iphone 6s з'явилися до його офіційної презентації

НовиниТелеком & IT    08.09.2015 - 10:17
Фото: Iphone 6s
Фото: Iphone 6s

Презентація Iphone 6s відбудеться в Сан-Франциско 9 вересня

 

Під час конференції компанії Apple в Сан-Франциско, 9 вересня, відбудеться презентація нових iPhone 6s і iPhone 6s Plus. При цьому деякі характеристики iPhone 6s вже доступні в інтернеті.

На даний момент відомо лише про деякі особливості нових iPhone. Зокрема, пристрої будуть мати захищені дисплеї Force Touch, процесор A9, вдосконалену камеру, а також будуть підтримувати більш швидкісний зв'язок LTE (4G).

При цьому, згідно з даними тайванської компанії KGI Securities, розмір екрану у нової моделі iPhone 6s - залишиться колишнім - 4,7 дюйма. Крім того, в пристроях буде розширено обсяг оперативної пам'яті - 2 ГБ, також вони укомплектовані цифровою камерою з більш високим, ніж у старших моделях, дозволом - 12 Мпікс. В характеристиках iPhone 6s також зазначається, що корпус буде виготовлятися з міцного алюмінієвого сплаву.

Крім того, технологічний блог AppleInsider з посиланням на прогноз аналітика гонконгської компанії KGI Securities Мін-чі Куо повідомляє, що товщина корпусу iPhone 6s буде становити максимум 6-6,5 мм. Варто зазначити, що на даний момент найновіша з моделей iPhone 6 має корпус товщиною 6,9 мм

Раніше вже повідомлялося, що продажі iPhone 6s стартують 25 вересня 2015 р. Згідно інформації Buzzfeed попереднє замовлення можна буде зробити вже з 11 вересня. За деякими даними, в роздрібних мережах Великобританії, Німеччині і США новий iPhone буде доступний з 18 вересня. У ряді інших країн iPhone 6s може надійти в продаж 26 вересня. Також, згідно з деякими даними, компанія Apple замовила у своїх постачальників 85-90 мільйонів iPhone 6s.

Крім того, 9 вересня Apple може представити громадськості нову модель планшетного комп'ютера iPad і Apple TV.

Нагадаємо, що раніше у мережі з'явилися перші фото iPhone 6S. Згідно з опублікованими фотографіями, можна помітити схожість трансформацій зовнішнього дизайну нового смартфона з трансформаціями, які спостерігалися при зміні iPhone 5 на iPhone 5S. Також фотографії підтверджують, що вирізи в корпусі iPhone 6S під всі елементи управління, а також камеру зі спалахом, мікрофони і різні роз'єми, залишилися на тих же місцях, де були у попередньої моделі.

Фото: знімок нового iPhone 6S

Фото: знімок нового iPhone 6S

Фото: знімок нового iPhone 6S

Фото: знімок нового iPhone 6S

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
On Top