ru ua

Google зафіксував зростання британських запитів про отримання паспорта Ірландії

Google зафіксував зростання британських запитів про отримання паспорта Ірландії Фото: про наслідки Brexit не говорить зараз тільки ледачий (Reuters)

Зростання пошукових запитів пов'язане з результатами референдуму у Великій Британії про вихід країни з ЄС

Американська інтернет-компанія Google Inc зафіксувала різке зростання пошукових запитів, пов'язаних з отриманням паспорта громадянина Ірландії, наступного дня після проведення у Великій Британії референдуму про вихід зі складу Європейського союзу (Brexit). Про це свідчать дані сервісу GoogleTrends.

Як зазначається, вранці у п'ятницю 24 червня кількість запитів "Як отримати ірландський паспорт?" у Google зросла вдвічі.


Зростання пошукових запитів пов'язане з результатами референдуму у Великій Британії про вихід країни з Євросоюзу.

Нагадаємо, 51,9% тих, хто проголосував, виступили за Brexit, у зв'язку із чим прем'єр-міністр Сполученого Королівства Девід Кемерон вже оголосив про відхід у відставку.

Зазначимо, що Ірландія є членом Євросоюзу з 1973 року.

Також "Гугл" зафіксував стрибок пошукових запитів від мешканців Лондона, які запитували про те, як переїхати до Гібралтару.

В цілому, новини про результати референдуму у Великій Британії стали лідерами пошукових запитів Google. Так, сьогодні вранці кількість пошукових запитів у Британії "Ми в або поза ЄС?" збільшилася на 250%.

Після оголошення британського прем'єра про те, що він має намір піти у відставку, в лідери пошукових запитів у Британії вийшли питання про те, хто замінить Кемерона, чи дійсно він пішов у відставку, навіщо Кемерон схвалив проведення референдуму і чому Кемерон йде з поста. П'ятий за популярністю запит - "Скільки Камерону років?".

Найпопулярнішими запитами у світі щодо Великої Британії стали питання про те, коли вона вступила у ЄС, чому вона виходить з ЄС, що трапиться в разі виходу Британії з ЄС, що таке Brexit і що він означає для Сполученого королівства.

Як повідомлялося напередодні, Brexit може поставити під загрозу зйомки популярного серіалу "Гра престолів". Раніше сайт для реєстрації на Brexit упав через рекордні заявки.