Google підвищить кваліфікацію двох мільйонів розробників Android в Індії

НовиниТелеком & IT    11.07.2016 - 12:44
Фото: американська інтернет-корпорація "Гугл" (WallpapersCraft)
Фото: американська інтернет-корпорація "Гугл" (WallpapersCraft)

Запуск навчальної програми зумовлено конкуренцією за ринок мобільних додатків з іншим американським гігантом - Apple

Американська інтернет-корпорація Google Inc запустила безкоштовні курси з підвищення професійної кваліфікації для двох мільйонів розробників операційної системи Android в Індії. Про це у понеділок 11 липня повідомляє агентство Bloomberg.

Як зазначається, запуск навчальної програми обумовлений конкуренцією за ринок мобільних додатків Індії з іншим американським гігантом - Apple Inc.


Курси від "Гугл" будуть проводитися у сотнях університетів і спеціалізованих школах по всій країні.

За даними агентства, Індія до 2018 року, ймовірно, вийде на перше місце у світі за кількістю розробників, число яких складе близько чотирьох мільйонів людей, проте лише чверть із них займатимкться розробкою мобільних додатків, заявив віце-президент Google із продуктів Цезар Сенгупта.

"Ми вважаємо Індію унікальною у сфері розробки IT-інновацій, що відбивається на мільйонах людей, які заходять до інтернету за допомогою мобільних пристроїв", - наголосив Сенгупта, додавши, що безкоштовні курси з розробки ОС Android допоможуть зробити Індію глобальним лідером у сфері мобільних розробок.

Нагадаємо, Індія обігнала США за кількістю інтернет-користувачів, сягнувши за підсумками 2015 аудиторії у 277 мільйонів людей. Раніше повідомлялося, що спецслужби Індії заборонили Google розвивати картографічний сервіс Street View з міркувань національної безпеки.

On Top