Франція зажадала від Microsoft внести зміни до Windows 10

НовиниТелеком & IT    21.07.2016 - 16:41
Фото: операційна система від "Майкрософт"
Фото: операційна система від "Майкрософт"

У разі ігнорування вимог регулятора американській корпорації загрожує штраф у 150 тисяч євро

Французький регулятор зажадав від американської корпорації Microsoft Corp внести зміни до операційної системи Windows 10 для того, щоб припинити збір надлишкової інформації про користувача і його інтернет-навігацію без його згоди, а також забезпечити конфіденційність даних. Про це повідомляє національна комісія Франції з інформатики та свобод Cnil.

Як зазначає Cnil, "Майкрософт" збирає надлишковий обсяг даних про користувача за допомогою сервісу, призначеного для ідентифікації та вирішення проблем та покращення якості продукції.


Зокрема, збираються дані про обсяг і частоті використання викачаних додатків. Крім цього, регулятор вважає, що не відповідає вимогам безпеки ініціативу Microsoft створювати паролі з чотирьох цифр для ідентифікації замість традиційної пари логін / пароль.

Згідно із заявою Cnil, при інсталяції Windows 10 за замовчуванням активується додаток, що дозволяє пропонувати точкову рекламу. Крім цього, Microsoft передає в США дані про користувачів в рамках угоди Safe Harbor, визнаного недійсним Судом справедливості ЄС в жовтні 2015 року.

Комісія дала Microsoft три місяці для внесення змін в ОС для відповідності французькими законами. В разі ігнорування вимог регулятора корпорації загрожує штраф в 150 тисяч євро.

Нагадаємо, раніше мешканка Каліфорнії отримала компенсацію від Microsoft через автообновления Windows.

On Top