ua en ru

Файлообмінник FS.to відкриває онлайн-кінотеатр з легальними фільмами

Файлообмінник FS.to відкриває онлайн-кінотеатр з легальними фільмами Фото (LoungeCinema): онлайн-кінотеатр

Його користувачам обіцяють близько 1 тис. ліцензованих кінострічок

Власники файлообмінника FS.to (портал FS.ua) спільно з асоціацією "Арма-Україна" запускають онлайн-кінотеатр з легальним контентом. Про це повідомляє "Агентство інтернет-новин".

Як зазначається, вже кілька днів розважальний портал є доступним у мережі Інтернет.

Його користувачам обіцяють близько 1 тис. легальних фільмів, серед них останній "Божевільний Макс", серія "Хоббітів", "Голодні ігри" etc.

Онлайн-кіносервіс створено за ініціативою асоціації з колективного управління правами на аудіовізуальний контент "Арма-Україна". Першими її підтримали власники FS.to.

Новий сайт FS.ua, що раніше не фігурував у міжнародних списках організацій із захисту інтелектуальної власності, виділено в окремий проект, який працює на основі договорів із Ferazko Holding (якій належить файлообмінник) про надання домену і платформи, і "Арма-Україна" - про використання об'єктів авторських прав. Сам сайт FS.ua зареєстровано на ТОВ "Інформаційно-рекламний портал лтд".

Наразі проект працює в тестовому режимі, а на головній сторінці FS.to розміщено банер, що рекламує новий портал зі слоганом "FS.ua повертається!".

Файлообмінник FS.to відкриває онлайн-кінотеатр з легальними фільмами

Як розповіли в асоціації, наступний етап ініціативи з легалізації контенту - підключення інших популярних сайтів. Зараз для цього створюються платформи і формуються умови роботи.

Нагадаємо, у сайту FS.to (при перебуванні FS.ua) раніше траплялися перебої в роботі, пов'язані зі скаргами Української антипіратської асоціації. Її глава Володимир Ілінг заявляв, що файлообмінник не реагує на претензії і продовжує надавати доступ до піратських копіях фільмів, що йдуть в кінотеатрах. Через скарги асоціації у файлообмінника вилучили сервери.

Як повідомлялося, 15 жовтня 2013 р. МВС вилучило кешувальні сервери веб-ресурсу FS.to. Незабаром файлообмінник через проблеми із правоохоронцями створив тимчасовий домен.

Раніше, у вересні 2013 р. сайт FS.ua переїхав на домен FS.to (національний домен Тонго, який не підтримує синхронізацію з базою даних WHOIS), а його сервери розмістилися в одному з німецьких дата-центрів. У компанії "Вебкейс", що створила ресурс, говорили, що продали його невідомому інвесторові. Домен FS.ua було зареєстровано на невідому компанію Ferazko Holding.