Україна очолила європейський рейтинг з R&D та IT-аутсорсингу

Україна очолила європейський рейтинг з R&D та IT-аутсорсингу
Фото: розвиток IT-індустрії у світі ("Ведомости")

Загальна кількість задіяних на світовому ринку інформтехнологій українських "айтішників" перевищила 100 тисяч осіб

Україна посіла перше місце у Європі серед країн за кількістю задіяних в IT-сфері фахівців. Про це повідомляє профільне європейське видання IT Outsoursing News.

Як зазначається, на сьогодні понад 100 тисяч українських програмістів працюють в різних компаніях на глобальному ринку, при цьому попит на IT-персонал прагне вгору в усьому світі.

Україна очолила європейський рейтинг з R&D та IT-аутсорсингу

Попри політичну дестабілізацію у країні, послуги в секторі інформаційних технологій (ІТ/"айті"-індустрія) і програмного забезпечення (ПЗ) для Research & Development з кожним роком набирають обертів.

Зараз в Україні спостерігається найбільша кількість IT-фахівців серед країн у Європі, і цей показник продовжує зростання.

Як засвідчують галузеві дослідження ринку, до кінця 2020 загальна кількість "айтішників" (IT-фахівців, - ред.) з України перевищить 200 тисяч осіб.

Україна очолила європейський рейтинг з R&D та IT-аутсорсингу

За підсумками минулого року експорт українського приніс прибуток в розмірі двох з половиною мільярдів доларів (2,5 млрд дол.), приблизно 80% якої надійшло за рахунок надання більшої кількості послуг клієнтам зі США.

Водночас США залишаються найбільшим партнером України в загальній R&D діяльності, що становить близько 45% від загального числа, випереджаючи такі далі країни ЄС та Ізраїль.

Нагадаємо, за даними асоціації "Інформаційні технології України" (ITUkraine), збитки IT-компаній від силових операцій за рік сягнули 20 мільйонів доларів..

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся