ua en ru

Екс-дружина Касперського придумала прослушку для офісів

Екс-дружина Касперського придумала прослушку для офісів Фото: У Росії придумали, як прослуховувати офіси (прес-служба Кремля)

Про це повідомляє "Комерсант" з посиланням на свої джерела

Компанія InfoWatch, що належить Наталії Касперській, розробила рішення, яке дозволяє работадавцю слухати і аналізувати зміст розмов співробітників, повідомляє російське видання "Комерсант" з посиланням на власні джерела.

"Планується, що апаратний пристрій, встановлений в компанії, буде інтегровано з ядром мережі стільникового оператора, щоб воно стало довіреної базовою станцією оператора стільникового зв'язку. Потім ця базова станція буде перехоплювати голосовий трафік з мобільних телефонів, що знаходяться в зоні її дії",- цитує видання Касперську.

Як повідомляє видання, читати розшифровки переговорів, записані в офісах, буде машина, а не людина, що, на думку, Касперської не призведе до порушення конституційного права громадян на таємницю зв'язку.

Нагадаємо, що Наталія Касперська разом з колишнім чоловіком Євгеном Касперським заснувала компанію-розробника антивірусного програмного забезпечення "Лабораторія Касперського".

Раніше Kaspersky виявив хакерів-мисливців за даними топ-менеджерів.