ru ua

У ДНР виявлено фейковий інтернет-магазин "Алло"

У ДНР виявлено фейковий інтернет-магазин "Алло" Фото: сайт-контрафакт розміщується на серверах російського хостинг-провайдера

До запуску сайту-контрафакту можуть мають відношення особи, причетні до пограбувань майна рітейлера у 2014

На тимчасово окупованій території Донецької області з'явився інтернет-магазин allo-online.ru, зовнішній вигляд якого дуже схожий на сайт великого українського торговця електронікою "Алло". Про це повідомляє мережевий журнал AIN.ua.

Компанія "Алло" офіційно заявила, що не має відношення до даного ресурсу.

Як зазначається, співробітники "Алло" виявили копікат у соцмережі "ВКонтакте", де allo-online.ru рекламували для мешканців так званої "Донецької народної республіки".

"Даний сайт є незаконною копією нашого інтернет-магазину www.allo.ua, причому запозичено не тільки логотип, тексти сторінок, але навіть банери наших минулих акцій, у яких замінено відповідні товари", - повідомили в компанії.

При цьому в "Алло" підозрюють, що до запуску фейкового інтернет-магазину мають відношення особи, причетні до пограбування магазинів рітейлера у 2014 році.

"Компанія "Алло" не веде комерційної діяльності в зоні АТО, всі наші магазини на цій території закрито, більшість з них було розграбовано або знищено", - зазначили в компанії, додавши, що будуть намагатися зупинити це беззаконня". За даними "Алло", сайт-контрафакт розміщується на сервері хостинг-провайдера reg.ru.

Нагадаємо, НКРЗІ рекомендувала українцям блокувати телефонний трафік з мобільним кодом +38072, який належить незаконно створеному сепаратистському оператору самопроголошеної ЛНР.