Даша Астаф'єва знялася у рекламі "Pechersk Plaza"

НовиниІнфраструктура    17.03.2015 - 19:30

Відома співачка, актриса і телеведуча Даша Астаф'єва знялася у рекламі найдорожчого клубного будинку країни - київського Pechersk Plaza, будівництво першої черги якого завершується в цьому році.

"Ми дуже раді тому, що одна з найкрасивіших дівчат світу стала весняним образом нашого нового дійсно унікального будинку. Наш рекламний слоган цієї весни - "Pechersk Plaza - забарвлення мого міста". Ми довго і ретельно підбирали "Образ весни" для Pechersk Plaza - весни 2015 року, коли будівництво першого в Києві цього будинку класу де-люкс буде завершено - як ми і обіцяли нашим клієнтам. Даша, на наш погляд, дивно втілює в собі образ весни, краси, молодості, вишуканого стилю і того недосяжного досконалості в усьому, які, власне і символізує бренд Pechersk Plaza", - сказав, коментуючи угоду, голова Інвестиційного фонта Pechersk Plaza Мартін Векжински.

Pechersk Plaza на сьогоднішній день найдорожчий будинок у країні. Його вартість оцінюється в 150 млн дол. Будівництво будинку почалося в серпні 2014 р. і має завершитися в 2015 р. Сума вже проданих квартир в Pechersk Plaza на сьогодні, за словами Мартіна Векжински, вже перевищила 20 млн дол., що оцінюється київськими ріелторами як ознака безпрецедентного успіху в період стагнації ринку.

Нагадаємо, що рекламна кампанія Pechersk Plaza стартувала в липні 2014 р. з випуску "Літературного журналу" у якому було опубліковано 10 оповідань-переможців всеукраїнського літературного конкурсу з рекордним призовим фондом. У проекті "Літературного журналу" взяли участь, зокрема, літератори Лесь Подерв'янський, Антон Соломуха, Антон Фрідлянд, Володимир Грановски, фотографи Руслан Лобанов, Андрій Мосієнко Роман Грабежов.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top