"Чернігівгаз" нагородив подарунком користувача Особистого кабінету

НовиниСуспільство    23.09.2016 - 15:46
"Чернігівгаз" нагородив подарунком користувача Особистого кабінету
"Чернігівгаз" нагородив подарунком користувача Особистого кабінету

В Чернігівській області вже 30 тис. споживачів газу користуються сервісом Особистий кабінет від ПАТ "Чернігівгаз". Про це повідомляє прес-служба компанії.

Приз від газовиків отримав житель с. Загребелля Сосницького району, який став 30-тисячним користувачем сервісу Особистий кабінет. Подібні акції серед клієнтів "Чернігівгаз" буде проводити і надалі.

З допомогою ряду функцій можна не тільки контролювати платежі, але і завантажити рахунок і заяви-приєднання до договорів розподілу або постачання газу, передати показання, здійснити оплату, побачити нарахування субсидії і перевірити зареєстровані газові прилади.

"Ми пропонуємо кожному споживачеві газу Чернігівської області, який має доступ до Інтернету, зареєструвати кабінет і вирішувати питання, пов'язані з газом не виходячи з дому. Адже це полегшує зворотний зв'язок і значно економить час. Щодня через кабінети до нас надходить близько 20 запитів. Зазвичай людина отримує відповідь на наступний день. Ми дуже вдячні споживачам за те, що довіряють нашому онлайн-сервісу і сподіваємося, що їх кількість буде зростати, а вручення подарунків стане традиційним", - повідомив начальник управління клієнтського сервісу "Чернігівгазу" Дмитро Лахтіонов.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
Теги: Чернігів
On Top