ru ua

Біткоін виріс до дворічного максимуму

Біткоін виріс до дворічного максимуму Фото: криптовалюта біткоіни дорожчає (dknews.kz)

За вихідні криптовалюта bitcoin підросла на 20%

Криптовалюта bitcoin ( "біткоін", - ред.) виросла до максимуму з лютого 2014 року і по станом на понеділок сягнула 720,77 доларів. Про це повідомляє Bloomberg.

Як зазначається, від п'ятничного закриття, коли криптовалюта торгувалася на рівні 692,83 дол., біткоін додав 20%.


За даними китайських бірж OKCoin і Huobi, в липні пропозиція біткоінів скоротиться паралельно з ростом попиту з боку венчурних компаній і банків, що використовують технологію blockchain.

"Скорочення пропозиції біткоінів вдвічі привертає роздрібних інвесторів", - зазначає стратегічний фахівець OKCoin Джек Ліу.

Вартість біткоінів відновилася після стрімкого спаду до менше 200 доларів у січні 2015 року, У грудня 2013 вартість bitcoin перевищувала одну тисячу доларів.

Відновлення криптовалюта збіглося з ослабленням юаня, яке набрало обертів в останні тижні, на тлі зростання долара і погіршення економічних перспектив Китаю.

"Китай стурбований економічним спадом, тоді як юань продовжує слабшати... Щойно валюта послаблюється, починається відтік капіталу з Китаю, що грає на руку біткоіну", - сказав представник ANX International Райан Рабаль.

Юань торгується поблизу п'ятирічного мінімуму, досягнутого в січні, тоді як Shanghai Composite показував найгіршу динаміку із 93 глобальних індексів.

Біткоін виріс до дворічного максимуму

Нагадаємо, біткоін з'явився у 2008 завдяки Сатоші Накамото, програмісту або групі програмістів, і перебуває в обігу поза центробанком. Бажаючі підтверджують транзакції через комп'ютери, для чого необхідні закодовані електронні підписи, натомість отримуючи комісію, засновану на ринкових цінах.

У першому кварталі 2016 року інвестиції венчурного капіталу у стартапи, які комерціалізують blockchain, досягли 1,1 млрд доларів, повідомляє CoinDesk. У 2015 році Комісія з торгівлі товарними ф'ючерсами визнала біткоін товарною валютою.

"Скорочення випуску біткоінів сприяє зростанню очікувань зменшення пропозиції", - наголосив засновник Huobi т Лі Лін.

Як повідомлялося у травні, біткоін подорожчав до максимуму з літа 2014 року.