ua en ru

Amazon запропонує знижку при купівлі смартфона за згоду на рекламу

Amazon запропонує знижку при купівлі смартфона за згоду на рекламу Фото: американський онлайн-рітейлер "Амазон" (Associated Press)

Пропонований за 50 доларів контент буде присвячено спецпропозиціям від "Амазон" та рекомендаціям сторонніх сервісів

Один з найбільших онлайн-ритейлерів у світі Amazon (AMZN) зробить знижку в розмірі п'ятдесяти доларів (50 дол.) тим покупцям смартфонів, які дадуть згоду на отримання персоналізованої реклами на екрані блокування пристрою. Про це йдеться в публікації видання Financial Times.

Як зазначається, дана рекламна пропозицію стосується гаджетів на мобільній операційній системі Android, "таких як BLU R1 HD і Motorola Moto G, які зазвичай продаються за роздрібною ціною 99,99 і 199,99 доларів відповідно".


За інформацією FT, реклама, яка буде з'являтися на екрані блокування смартфона, присвячена спеціальними пропозиціями Amazon і рекомендацій сторонніх сервісів.

При цьому онлайн-користувач зможе закрити попередній рекламного повідомлення або відкрити детальну версію інтернет-сервісу.

Як повідомлялося напередодні, Amazon запустить власний музичний сервіс. Нагадаємо, також інтернет-магазин Amazon займеться продажами під власними торговими марками.