ua en ru

Alphabet розробила бездротове підключення до інтернету на швидкості до 1 Гб/с

Alphabet розробила бездротове підключення до інтернету на швидкості до 1 Гб/с Фото: виконавчий директор Alphabet Inc Ерік Шмідт (Getty Images)

Про це на щорічних зборах акціонерів повідомив виконавчий директор холдингу Ерік Шмідт

Компанія Alphabet, що володіє американською інтернет-корпорацією Google, розробила технологію бездротової передачі даних, яка в майбутньому може обійтися споживачам дешевше за кабельне підключення. Про це на щорічних зборах акціонерів повідомив виконавчий директор Alphabet Ерік Шмідт, повідомляє газета The Wall Street Journal.

Як зазначається, нова технологія дозволить забезпечити бездротову передачу даних на швидкості до одного гігабайта на секунду.


Як заявив Шмідт, домогтися такого результату дозволили більш досконалі мікропроцесори і точне наведення Wi-Fi.

В даний час холдинг "Алфабет" тестує кілька видів нової технології, деякі з яких можуть вимагати від користувачів встановити у своєму будинку окремі пристрої для прийому радіосигналу.

Як планується, тестову бездротову мережу буде запущено у 2017 на території американського міста Канзас-Сіті, штат Міссурі.

Нагадаємо, напередодні показника швидкості у 10 Гбіт/с при тестуванні 5G домігся американський оператор AT&T. До кінця літа планується запуск відповідної мережі 5G для надання широкосмугового інтернет-доступу в місті Міддлтоні, штат Нью-Джерсі.