Альфа-Банк Україна відкриває 20 відділень нової сервісної моделі

НовиниФінанси    23.11.2016 - 11:03
Альфа-Банк Україна відкриває 20 відділень нової сервісної моделі
Альфа-Банк Україна відкриває 20 відділень нової сервісної моделі

В поточному році Альфа-Банк Україна продовжує впровадження нового формату сервісної моделі обслуговування клієнтів. Перші два відділення відкриті восени минулого року, а на сьогодні вже 16 відділень нового формату діють у Києві, Харкові, Дніпропетровську, Одесі, Херсоні, Чернігові, повідомляє прес-служба банку.

До кінця року ще чотири відділення нової сервісної моделі будуть відкриті в Києві, Львові, Сумах та Луцьку.

"У минулому році ми тестували нову сервісну модель в двох відділеннях Альфа-Банку в Києві. Пілот став успішним, і ми прийняли рішення масштабувати проект. Наша нова сервісна модель дозволяє клієнтам оперативно вирішувати свої питання. А кожен менеджер відділення нового формату має свою спеціалізацію, а отже, може надати кваліфіковану консультацію клієнту, - зазначив Андрій Будзяк, директор по розвитку банківських відділень і супроводу продажів Альфа-Банку Україна. – Основна зміна, яку ми впроваджуємо - це не дизайн відділень, це - культурна революція в банківському обслуговуванні. Адже оперативний сервіс, кваліфікована консультація і підвищений комфорт - це і є суть динамічного сучасного банкінгу. Ми хочемо, щоб клієнти знали і відчували, що ми піклуємося про них".

Згідно з даними прес-служби, нова сервісна модель передбачає зони, призначені для вирішення різних фінансових потреб клієнтів.

ABH Holdings S.A., "Альфа-Груп" і UniCredit завершили операцію з обміну активами
Читайте в розділі

Курс долара на міжбанку о 12:40 підвищився до 27,65 гривень

Україна очікує транш МВФ на початку лютого, - Данилюк

Україна втратила понад 1 млрд доларів через торгову війну з РФ, - МІУ

On Top