"Альфа-Банк Україна" забезпечив банківське обслуговування "Нової Пошти"

"Альфа-Банк Україна" забезпечив банківське обслуговування "Нової Пошти"
Фото: Альфа-банк (Україна)

Комплексне рішення передбачає практично повний пакет банківських послуг для бізнесу

"Альфа-Банк Україна" повідомив про те, що реалізував проект для обслуговування компанії "Нова Пошта", повідомила прес-служба фінустанови.

У повідомленні говориться, що комплексне рішення для "Нової пошти" передбачає практично повний пакет банківських послуг для бізнесу, серед яких такі сервіси, як обслуговування та інкасація відділень "Нової Пошти" у Києві, області та містах-мільйонниках, сервіс Alfa-Smart-Pay, зарплатний проект.

За словами Олександра Садко, фінансового директора компанії "Нова Пошта", співпраця з "Альфа-Банком" фактично стало основою для розвитку бізнесу компанії на платформі нових IT-рішень.

"Нова Пошта" - українська компанія, заснована в 2001 році. Її мережа налічує близько 2200 відділень і більше 1000 почтоматов в більш ніж 900 населених пунктах України.

"Альфа-Банк Україна" - український комерційний банк з міжнародним капіталом, який входить у приватну інвестиційну холдингову компанію ABH Holdings SA (ABHH) з головним офісом в Люксембурзі. Холдингова компанія має інвестиції в ряді банківських груп на території країн СНД і Європи, зокрема, операційні компанії (банки) ABHH перебувають в Україні, Росії, Казахстані, Білорусі та Нідерландах.

Власниками ABHH виступають Михайло Фрідман 36,47%, Герман Хан - 23,27% (обидва - громадяни Ізраїлю, які проживають в Лондоні), Олексій Кузмичев - 18,12%, Петро Авен -13,76%, Андрій Косогов - 4,08 % (всі троє - громадяни РФ, які проживають в Москві), а також The Mark Foundation for Cancer Research - 4,03%.

За класифікацією НБУ входить до групи "банки іноземних банківських груп".

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що власник "Альфа Банку" купив контрольний пакет "Неос Банку".

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся