Акціонер "Київстару" передасть свої статки на благодійність

Понеділок 23 травня 2016 14:58
Акціонер "Київстару" передасть свої статки на благодійність
Фото: співвласник "Альфа-Груп" Михайло Фрідман (РИА Новости)

Про це співвласник "Альфа-Груп" Михайло Фрідман оголосив на нещодавньому засіданні Forbes Club

Співвласник "Альфа-Груп", російський мільярдер Михайло Фрідман вирішив спрямувати практично всі свої статки на благодійність, а не своїм дітям. Про це він оголосив на засіданні Forbes Club увечері 19 травня, повідомляє РБК.

За словами Фрідмана, таке ж рішення прийняли і його партнери по бізнесу.


Як наголосив бізнесмен, рішення передати дітям велику суму грошей було б найгіршим, що він міг би для них зробити

"Я не любитель давати публічні обіцянки такого роду, але можу сказати, що прийняв рішення — мої статки підуть на благодійність. Найгірше, що я міг би зробити для своїх дітей — це передати їм велику суму грошей", — заявив Фрідман, відповідаючи на запитання із зали.

Також бізнесмен додав, що не збирається залучати дітей до участі в бізнесі "Альфа-Груп".

За словами мільярдера, він сподівається, що його діти досягнуть професійних успіхів у житті самостійно, як і він. Крім того, Фрідман не хоче, щоб його діти стали об'єктами уваги людей, що переслідують непорядні цілі.

У Михайла Фрідмана четверо дітей: дочки Лора Фрідман (1993 року), Катя Фрідман (1996 року народження), Ніка Ожельска (2006 року народження) і син Олександр Ожельский (2000 року народження).

Всі вони поділяють десяту сходинку рейтингу найбагатших спадкоємців російських мільярдерів за версією Forbes за 2016 рік. На кожного з них припадає по 3,3 млрд доларів. Діти партнера Фрідмана з "Альфа-Груп" Олексія Кузьмичова (син Алексіс), Германа Хана (дві дочки і двоє синів), Петра Авена (син і дочка) обіймають четвертий, 17-й і 19-й рядки в рейтингу найбагатших спадкоємців відповідно.

Зазначимо, що "Альфа-Груп" контролює через дочірню структуру LetterOne найбільший пакет акцій VimpelCom Ltd. - 47,9%. Ця холдингова компанія, своєю чергою, володіє телеком-оператором "Київстар".

Нагадаємо, як стало відомо раніше, засновник "Київстару" може запустити нового 4G-оператора.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся