ru ua

Акції Twitter впали на 6% після публікації негативного прогнозу

Акції Twitter впали на 6% після публікації негативного прогнозу Фото: сервіс мікроблогів Twitter (Reuters)

Напередодні аналітики Stifel Nicolaus спрогнозували зниження вартості цінних паперів соцмережі на 20% у перспективі

Акції американської інтернет-компанії Twitter Inc. (TWTR.N) впали вчора увечері більш ніж на 6% (на 6,66% на 17:30 за київським часом) - до 16,75 дол. за акцію в ході торгової сесії, повідомляє Market Watch.

Як зазначається, напередодні аналітики Stifel Nicolaus знизили рекомендації щодо акцій соцмережі із "тримати" до "продавати", спрогнозувавши, зокрема, зниження вартості цінних паперів компанії на 20% у перспективі.

На думку аналітиків, підвищені рекомендації щодо цінних паперів "Твіттера" трималися на очікуваннях реформ і нововведень в роботі сервісу мікроблогів, проте очікуваних змін не відбулося, зазначає Bloomberg.

Раніше, наприкінці січня, глава відділу із продукту Twitter залишив компанію, що також вплинуло на зниження рейтингу акцій.

"Ми повертаємо наші рейтинги по Twitter на той рівень, на якому вони мали бути весь цей час", - йдеться в листі Stifel Nicolaus. Також у ньому повідомляється, що цільову вартість акцій Twitter встановлено на рівні 14 доларів за цінний папір.

До вечора 2 лютого акції Twitter коштували 17,16 дол. за кожну, а капіталізація компанії склала 11,73 млрд дол. Крім того, щодо акцій соцмережі існували 43 рекомендації, у тому числі 17 - купувати, 24 - тримати і тільки 2 - продавати.

За останні три місяці акції Twitter втратили 39% своєї вартості, число активних користувачів соцмережі на кінець III кварталу минулого року склало 320 млн на місяць. За 2015 рік папери сервісу мікроблогів уже подешевшали на 50%. Більшість аналітичних компаній встановили для акцій Twitter рекомендацію "тримати" при середній цільової вартості акцій у 29 доларів за кожну.

Втім, аналітики зауважують уповільнення зростання числа користувачів аж до можливого зниження за підсумками 2016 року, якщо продукт компанії не зазнає позитивних змін.

Нагадаємо, напередодні Twitter скасував рекламу у стрічках популярних користувачів.

Раніше стало відомо про те, що відновлений після глобального збою Twitter виконав понад 93% вимог щодо блокувань у Рунеті.

Як повідомлялося, через технічні перебої у зв'язку зі "зміною внутрішнього коду" 19 січня акції соцмережі впали на 7,51%.