ua en ru

"У мене паніка, істерика": Олена Шоптенко відверто розповіла про материнство (відео)

"У мене паніка, істерика": Олена Шоптенко відверто розповіла про материнство (відео) Фото: Олена Шоптенко (instagram.com/alena_shoptenko)

Також танцівниця зізналася, що у неї є спеціальний міні-холодильник для грудного молока

Відео: (youtube.com/Светская життя)

9 червня відомий український хореограф Олена Шоптенко стала мамою. Танцівниця розповіла, як справляється з вихованням маленького Олексія і роботою головним хореографом проекту "Танці з зірками", йдеться у "Світському житті".

З пологового будинку одразу на паркет: Шоптенко вирішила не засиджуватися в декреті і практично відразу повернулася до роботи. Але дитину з собою не бере, каже, йому потрібне свіже повітря. Поки малюк гуляє з нянькою, Шоптенко на роботі зціджує молоко і привозить ввечері додому.

"Я зціджую молоко і залишаю, у мене з собою є спеціальна сумочка, з охолоджуючим елементом, я туди все складаю, і воно свіже холодне приїжджає додому", — розповіла співачка.

"У мене паніка, істерика": Олена Шоптенко відверто розповіла про материнство (відео)

Альона Шоптенко / Кадр з відео YouTube-каналу "Світське життя"

Щодо того, чи стала вже танцівниця повертати допологову форму – вона відповіла негативно.

"Для мене важливіше годувати дитину, щоб вона була здоровою, щоб отримала максимум того, що я можу дати фізіологічно. Тому я не форсую, не сильно нагружаюсь. Я все лайтово роблю, виключно для підтримки координаційних моментів", - пояснила Шоптенко.

Дівчина зізналася, що вона багато часу приділяє роботі і в ці моменти їй допомагає няня.

"Є няня. Чудова жінка, яку ми досить швидко знайшли. У нас є ще одна няня на вихідні приходить іноді", - сказала Шоптенко.

"У мене паніка, істерика": Олена Шоптенко відверто розповіла про материнство (відео)

Альона Шоптенко / Кадр з відео YouTube-каналу "Світське життя"

Зауважимо, що якщо для Олени Шоптенко малюк став первістком, то для її чоловіка Олексія – це вже другий син. Від попереднього шлюбу у Олексія є дитина.

У коханої Олени є досвід у вихованні дітей, який часто стає корисним.

"Він включається в той момент, коли у мене паніка, істерика. Спочатку він був зовсім маленький, ти не знаєш, як вчинити, куди цю трубочку вставити, мені страшно зробити боляче. І тут батько з холоднокровним розумінням, що треба рятувати, включався, вставляв все, куди потрібно. Він мене підстраховує", - прокоментувала Олена допомогу чоловіка.

Нагадаємо, що раніше хореограф Олена Шоптенко розповіла, як їй вдається поєднувати роботу і материнство.

Також ми писали, що Олена Шоптенко повідомила про важливі зміни в житті.

Раніше повідомлялося, що Олена Шоптенко показала зворушливе фото з чоловіком і сином.

Відео: (video.rbc.ua)