ua en ru

Тарас Тополя розповів, що подарував Альоші після народження синів

Тарас Тополя розповів, що подарував Альоші після народження синів Тарас Тополя і Альоша (фото: instagram.com/alyoshasinger)

Звичайно ж, Тополі вважає, що найкращий подарунок, який йому подарувала дружина - це діти!

Тарас Тополя скромно зазначив, що коли мова заходить про подарунки, то йому "нічого не треба". Так, за лаштунками святкового шоу "З Днем народження, Україно!", яке канал "Україна" покаже 24 серпня о 20:00, лідер популярної групи "Антитіла" Тарас Тополя зізнався, які ж сюрпризи вони з Альошою роблять один одному.

За словами артиста, після народження синів Марка і Романа він робив дружині пам’ятні подарунки. Та вони, каже Тарас, – ніщо, порівняно з неймовірним відчуттям батьківства.

"Дарував прикраси, які я вибирав спеціально для того, щоб ми запам’ятали дні народження наших дітей. Та, насправді, це просто металеві побрякушки. Найголовніший подарунок – наші діти. Звичайно ж, це більше Оленин подарунок мені, але я також брав участь у цьому процесі", – сміючись, розповів лідер гурту "Антитіла" Тарас Тополя за лаштунками шоу "З Днем народження, Україно!".

Візначимо, що співачка Альоша (Олена Кучер) і Тарас Тополя офіційно стали чоловіком і дружиною з літа 2013 року! В квітні 2013 у них народився сін Роман. А в листопаді 2015 - Марк.

Тарас Тополя розповів, що подарував Альоші після народження синів

Сім'я Тараса Тополі і Альоші (фото: instagram.com/alyoshasinger)

Тарас Тополя розповів, що подарував Альоші після народження синів

Співачка Альоша з синами (фото: instagram.com/alyoshasinger)

Тарас зазначає, що з роками робити подарунки їм з Альошею стає все важче.

"З предметів побуту в нас усе є, якісь надмірні речі, як-от одяг, прикраси або гаджети мене мало цікавлять. Олена знає, що мені ніколи нічого не треба. Тому намагаємось робити якісь приємнощі. Просто чим далі живеш, то більше розумієш, що найкращий подарунок – це проведений разом час у спокої і радості", – розповів артист в інтерв'ю каналу "Україна".

До речі, раніше у коментарі LITE Тарас Тополя відверто розповів про стосунки з Alyosha.

"Ми ще не прожили 10 років разом. Тільки рухаємося до цього, два роки залишилося. Але звичайно, ми, як і інші сім'ї, переживаємо деякі драматичні історії, іноді сваримося, не розуміємо один одного, з'ясовуємо стосунки. Власне, від цього нікуди не дінешся. І хто б не говорив на камеру або фальшиво не посміхався, не намагався довести, що ідеальні відносини... Можу сказати зі свого досвіду, що часто це неправда. Тому що відносини — це робота над собою двох людей", — каже Тарас Тополя.

Тарас Тополя розповів, що подарував Альоші після народження синів

Фото: instagram.com/alyoshasinger

Нагадаємо, у святковому шоу "З Днем народження, Україно!" також запалять Тіна Кароль, Олег Вінник, Макс Барських, Сергій Бабкін, Alyosha, ALEKSEEV, Michelle Andrade, TAYANNA, TARABAROVA, JERRY HEIL, групи "Час і Скло", "MOZGI", KAZKA, DZIDZIO, "НЕАНГЕЛИ", "БЕZ ОБМЕЖЕНЬ", KADNAY, Freedom-jazz, LETAY.

Режисером масштабного шоу каналу "Україна" стала Олена Коляденко, а ведучим – Олександр Скічко. Телевізійну версію шоу глядачі каналу "Україна" побачать 24 серпня о 20:00 в рамках святкового ефіру, присвяченого Дню незалежності України.