ua en ru

"Молодому папі" 46: найскандальніші романи Джуда Лоу

"Молодому папі" 46: найскандальніші романи Джуда Лоу Сцена з серіалу "Молодий папа"

Актор був неодноразово визнаний найчарівнішою знаменитістю на початку 2000-х

У суботу, 29 грудня, британський актор Джуд Лоу святкує своє 46-річчя. Відомий голлівудський актор, омріяний багатьма дівчатами по всьому світу, ніколи не був обділений жіночою увагою. Актор закохав у себе таких знаменитостей, як Сейді Фрост, Камерон Діаз, Сієнна Міллер, Ніколь Кідман, Лілі Коул, Ліндсі Лохан і багатьох інших зірок. Крім того, Лоу став батьком п'ятьох дітей від різних жінок. LITE згадує найвідоміші і скандальні зв'язки актора.

Сейді Фрост

Перша дружина і перші серйозні відносини у Джуда Лоу склалися з Сейді Фрост – англійською актрисою, роман з якою почався на знімальному майданчику картини "Шопінг" у 1994 році. Сейді подарувала Джуду двох синів і доньку. Але після шести років шлюбу у подружжя почалися серйозні проблеми, пов'язані з постродовою депресією Сейді (яка в той момент народила акторові сина Руді), а також з неймовірною зайнятістю Джуда в кіно. Сейді Фрост відчайдушно не вистачало його уваги, а її чоловік відчув смак справжньої слави.

"Молодому папі" 46: найскандальніші романи Джуда Лоу

Фото: Сейді Фрост і Джуд Лоу (instagram.com/lawjude)

Сієнна Міллер

З миловидною блондинкою Сієнною Міллер актор познайомився вчасно кастингу фільму "Алфі" в 2003 році. Джуд Лоу по-справжньому втратив голову від юної актриси! Роман більше нагадував американські гірки і продовжився всього три роки. Пара була заручена, але справа до весілля так і не дійшла. Актор змінив Міллер з нянею своїх дітей. Після цього вони ще кілька разів сходилися і розходилися. Остаточний розрив стався у 2011 році.

"Молодому папі" 46: найскандальніші романи Джуда Лоу

Фото: Сієнна Міллер (instagram.com/siennamiller1)

Ліндсі Лохан

У 2007 році відома голлівудська актриса Ліндсі Лохан потрапила в список коханок Джуда Лоу. У той час Ліндсі Лохан жила в Лондоні, займаючись черговим фільмом і активно намагаючись завести друзів. Як на зло, заводилися виключно чоловіки. Але Лохан, судячи з усього, була не проти такого ходу подій. Джуд і Ліндсі неодноразово були помічені в розважальних закладах Туманного Альбіону.

"Молодому папі" 46: найскандальніші романи Джуда Лоу

Фото: Ліндсі Лохан (instagram.com/lindsaylohan)

Камерон Діас

Після розлучення з актрисою Сейді Фрост черговою перемогою в любовному списку актора стала ефектна блондинка Камерон Діас. Актори провели разом півроку на знімальному майданчику романтичної комедії "Відпустка по обміну", після чого їх роман тривав ще два роки.

"Молодому папі" 46: найскандальніші романи Джуда Лоу

Фото: Камерон Діас і Джуд Лоу (instagram.com/lawjude)

Філліпа Коан

Зараз 46-річний актор складається у відносинах з 30-річним психологом Филіппою Коан. Вони разом вже кілька років і довгий час Лоу приховував цей зв'язок.

"Я щасливий, що Філіпа не публічна людина. Вона моя і нікого більше", – розповів в одному з інтерв'ю іменинник.

"Молодому папі" 46: найскандальніші романи Джуда Лоу

Фото: Філіпа Коан і Джуд Лоу (instagram.com/lawjude)

У день народження відомого і всіма улюбленого актора ми рекомендуємо приєднатися до перегляду найпопулярніших фільмів з його участю:

  1. "Відпустка по обміну" (2006, комедія).
  2. "Шпигун" (2016, комедія).
  3. "Шерлок Холмс" (2011, трилер).
  4. "Анна Кареніна" (2012, драма).
  5. "Фантастичні тварини: Злочини Грін-Де-Вальда" (2018, пригоди).

Нагадаємо, що донька Джуда Лоу знялася в рекламі всесвітньо відомого бренду.

Раніше ми писали, що Джуда Лоу представили на подіумі в католицькому образі.