ru ua

Ірина Білик, Олег Скрипка та інші зірки розповіли, як змінилося їхнє життя під час карантину

Ірина Білик, Олег Скрипка та інші зірки розповіли, як змінилося їхнє життя під час карантину Ірина Білик (фото: прес-служба)

Українські зірки розповіли про спілкування з фоловерів в онлайн-режимі

Незважаючи на сильну діджиталізацію, ряд українських артистів і діячів мистецтва раніше дарували свою увагу більшою мірою оффлайн. Але за останні пару місяців картина сильно змінилася. Коли всі змушені були самоізолюватися, ми змогли стати ближче до музикантам, акторів і ведучих. Хто ж ці знаменитості, з якими ми маємо можливість тепер спілкуватися в соціальних мережах напряму?

Олександр Фоззі Сидоренко (ТНМК)

Є час розкидатися камінням, є час їх збирати. Зараз в основному готуємо нові відео, зводимо матеріал, експериментуємо з контентом (видали разом з Сашком Даниленко аудіоказки та аудіокниги про Гупало), запустили новий мерч - футболки, баффи. Справ вистачає. Зараз всі це робимо активніше, ніж раніше і виводимо в онлайн, адже все спілкування з шанувальниками тепер виключно в мережах.

Ірина Білик

Я дуже дорожу спілкуванням з моїми фанатами вже багато років. Під час карантину для нас було необхідно підтримувати зв'язок, тому я стала куди більш активної онлайн. Я записувала відео для своїх шанувальників, проводила прямі ефіри в инстаграме. Скажу чесно, таке спілкування стало для мене чимось новим, і навіть з'являється нова, юна аудиторія! Це не може не радувати. Я зовсім не відчувала себе обділеною увагою своїх шанувальників останні два місяці. Дякую всіх за таке спілкування, і дуже чекаю наших живих зустрічей на моїх перенесених концертах.

Олег Скрипка

Я не дуже диджитализировованный осіб, раніше з соціальними мережами не дружив. А зараз активізувався по повній, роблю і онлайн-концерти і вечірки. Навіть придумав, і це моє ноу-хау— два в одному, онлайн концерт та дегустація вина. Також зробив профайл на новому сервісі PayphoneX, там можна купити у мене міні-корпоративчик, але зараз це явно занадто нова штука, не всі розуміють. Спробували продавати квитки онлайн-концерт, а кошти перевели на благодійність. Все це не замінить живого спілкування, однозначно, але це найкраще, що можна придумати в даних умовах, щоб підтримувати зв'язок з шанувальниками.

Олександр Педан

Я почав спілкуватися з аудиторією онлайн набагато частіше, ніж раніше. Все таки оффлайн зустрічі обмежені і місцем, і кількістю аудиторії. Тепер, крім гарних картинок в Instagram, я ділюся досвідом, став давати в ньому поради, наприклад, щодо занять спортом. В рамках цієї площадки, Тиктока і YouTube каналу і працюємо - встигли зняти 6 епізодів Мафії, вона була в монтажі, і ось зараз всі випуски викладаємо на канал #Педанможет

Вікторія Юрчук

Ірина Білик, Олег Скрипка та інші зірки розповіли, як змінилося їхнє життя під час карантину

Останні кілька місяців я стала більш активною в соцмережах: щодня пишу пости, виставляю сторіс. Це допомагає зблизитися з фанатами, відкривши їм завісу своїх думок і життя. Через свій контент я спілкуюся з передплатниками, по можливості відповідаю на їхні коментарі. Однак найбільше і активніше я спілкуюся з фанатами через РаурһопеХ. Це круте додаток без зайвого навантаження інформації, яке дозволяє поспілкуватися зі своїми прихильниками безпосередньо, записати для них відео, відповісти на важливі питання. І класно, коли є така зв'язок і люди це цінують.

Даша Трегубова

Ірина Білик, Олег Скрипка та інші зірки розповіли, як змінилося їхнє життя під час карантину

На час карантину з'явилася необхідність частіше виходити в онлайн, тому я трансформувала проект #дашачитает #дашачитає - зробила карантин эдишн. Тобто в прямому ефірі двічі на тиждень читаю кращі вірші за заявками передплатників під саундтреки з культових фільмів. Найчастіші коментарі «до мурашок», «дякую, що відкрили для мене поезію», «завдяки вам полюбила українських поетів», «тепер теж читаю вірші». Планую і далі проводити такі активності онлайн, оскільки саме таким чином я можу безпосередньо відчувати підтримку від своїх прихильників.