ua ru

"Очі, як у кішки": екс-холостяк показав свою дружину і повідомив, що чекає дитину

"Очі, як у кішки": екс-холостяк показав свою дружину і повідомив, що чекає дитину Фото: Колаж РБК-Україна

Дмитро Черкасов розкрив таємницю свого особистого життя

Головний герой сьомого сезону шоу "Холостяк", 31-річний майстер спорту з плавання Дмитро Черкасов розкрив таємницю свого особистого життя і розповів, що чекає дитину. Про це він повідомив виданню "Отдохни!".

Виявляється, після проекту Черкасов не став підтримувати відносини з Лідою Немченко, так як у пари були різні інтереси в житті, і вони не захотіли мучити один одного. Екс-холостяк стверджує, що після проекту став оточений великою кількістю дівчат.

"Увага жінок було неймовірною, зізнаюся, мені це навіть злегка запаморочило голову... Дівчата писали в соцмережах, знайомилися на вулиці, запрошували на побачення... Але потім раптом настав момент затишшя, і мені прийшло повідомлення від дівчини з прихованої сторінки. Я зазвичай на це не відповідаю - мало хто там за цим акаунтом. Але у мене був якийсь такий настрій, що чомусь відповів", - сказав Дмитро.

Далі дівчина представилася і у них зав'язалася цікава розмова, пара обмінялася фотографіями і домовилася про зустріч. Відносини розвивалися стрімко: Олександра і Дмитро познайомилися в липні минулого року, пропозицію він зробив уже в жовтні, молоді розписалися під новий рік і вже чекають дитину.

Майбутня дружина підкорила екс-холостяка не лише своєю незвичайною зовнішністю, але й глибоким внутрішнім світом, ставленням до життя. Також Дмитро помітив, що йому подобається наполегливість і твердість дівчини.

"Мені дуже сподобалися її очі, як у кішки, я в них трохи не потонув. І її внутрішній світ, її ставлення до життя. У Саші мені подобається не лише врода, а й розум, поступливість (хоча у неї твердий характер), а також те, що вона незалежна і любить свою справу", -додав Черкасов.

Також зазначається, що з лютого пара почала планувати дитину. А в середині травня дівчина вже була вагітна.

Не так давно герой сьомого сезону шоу "Холостяк" опублікував фото зі своєю коханою на сторінці Instagram:

"Очі, як у кішки": екс-холостяк показав свою дружину і повідомив, що чекає дитинуФото: (instagram.com/dmitriy_cherkasov)

Шанувальники зазначили, що це прекрасна новина і обсипали Дмитра приємними побажаннями:

"Очі, як у кішки": екс-холостяк показав свою дружину і повідомив, що чекає дитину

Скріншот коментарів: (instagram.com/dmitriy_cherkasov)

Нагадаємо, що экс-зірка шоу "Холостяк" одружився.

До речі, троє завидних зіркових холостяків: Богдан Юсипчук – володар титулу "Містер світу", Єгор Гордєєв - телеведучий "Сніданку з 1+1" та співак Ivan Navi розповіли, кого вони бачать поруч з собою і де шукають собі коханих. Про це знаменитості розговорилися c Катею Осадчою.

Також Styler писав про те, що Тодоренко розповіла, як Топалов зробив їй пропозицію.

Як у Києві пройшов показ нової колекції Андре Тана — Atelier Andre Tan (video.rbc.ua)