ua ru

"Це доля!": Аліна Гросу зворушила мережу романтичним фото з чоловіком з Верони

"Це доля!": Аліна Гросу зворушила мережу романтичним фото з чоловіком з Верони Фото: Аліна Гросу з чоловіком Олександром (instagram.com/alina_grosu)

Співачка виглядає щасливою і закоханою

Агіна Гросу довго приховувала своє життя за сімома замками і не розповідала про коханого, а тим більше не показувала його шанувальникам. Саме тому новина про її заручини стала справжньою сенсацією. Пропозицію руки і серця обранець дівчини, молодий бізнесмен Олександр, зробив у Празі, артистка весело відгуляла дівич-вечір, а 1 червня стала законною і щасливою дружиною. Пара розписалася в романтичній Венеції і залишилася на медовий місяць у сонячній Італії. На сторінці в Instagram Аліна охоче поділилася знімками з подорожі до Верони – місто Ромео і Джульєтти.

Співачка розповіла про те, що в Італії стоїть спека, і вона разом з чоловіком Олександром сховались від сонця в одному з затишних вуличних кафе. Молодята виглядають щасливими і розслабленими. Як помітили шанувальники, Аліна та Олександр дуже схожі зовні і виглядають як з обкладинки журналу – красиві, молоді і гармонійні.

"Передаємо всім великі привіти і багато-багато обнімашек. А ви передайте нам, будь ласка, чого-небудь холодного. Знемогаємо від спеки", - сказала артистка.

"Це доля!": Аліна Гросу зворушила мережу романтичним фото з чоловіком з Верони

Фото: Аліна Гросу з чоловіком Олександром (instagram.com/alina_grosu)

Шанувальники захопилися парою, а також зазначили їх зовнішню схожість і вирішили, що бути разом Аліні і Саші було визначено долею.

"Я в шоці як схожі прям як брат і сестра, от доля!", "Просто шикарні!", "Які ви гарненькі! Удачі! Любові! Благополуччя вам у кожному новому дні!" "Чудова пара", "Ви так схожі! Красиві", "Чоловік дуже красивий! Просто супер! Вітаю!" - писали коментатори.

Скріншот коментарів

Також Аліна опублікувала ще пару знімків, зроблених на вулицях Верони. Вона позувала на знаменитому балконі Джульєтти. "Той самий балкон. Стільки романтики в один день. Словами складно описати всі емоції! Тож бажаю кожному з вас відчути їх", - написала артистка.

"Це доля!": Аліна Гросу зворушила мережу романтичним фото з чоловіком з Верони

"Це доля!": Аліна Гросу зворушила мережу романтичним фото з чоловіком з Верони

Фото: Аліна Гросу (instagram.com/alina_grosu)

Нагадаємо, що Аліна Гросу умилила мережа романтичним фотосетом з чоловіком-красенем.

Раніше Аліна Гросу зворушила трепетним фото з чоловіком, на якому він підхопив її на руках.