ua en ru

Єфросиніна розповіла, як Кіркоров клянчив ролі у Зеленського: "прилипало і банний лист!"

Єфросиніна розповіла, як Кіркоров клянчив ролі у Зеленського: "прилипало і банний лист!" Фото: Маша Єфросиніна (facebook)

Маша Єфросиніна розповіла, що Кіркоров постійно випрошував у Володимира Зеленського. Тепер же він публічно підтримує Оксану Марченко і вимагає звільнити Медведчука.

Про це вона розповіла в інтерв'ю Наталії Мосейчук.

Маша Єфросиніна каже, що Філіп Кіркоров активно гастролював і заробляв в Україні. Він знімався в багатьох фільмах "Студія Квартал 95" - виробничої компанії, одним із засновників яких був Володимир Зеленський.

Тепер же єдине, що видав Філіп, це вимогу звільнити Медведчука. При цьому Кіркоров завжди клянчив у Зеленського ролі. І під нього їх спеціально писали - хоч маленька, а вона була.

"Мені Володимир Олександрович сам свого часу розповідав, що "під Філіпа ми пишемо ролі, тому що він телефонує, виписує, ви ж там не забудьте мене взяти, покликати, я ж не зможу без вас".

Він знявся у всіх комедіях. Йому хоч і маленьку, але роль писали. Він же просто як прилипало, як лазневий лист на сідницях, тому що його в цю Україну просто вабило.

Ти пернатий індик, що ж ти городиш? Яке до біса звільніть Віктора? Що тобі зробили? Куди тобі вдули газ маразматичний. Ти ж згадай, як тебе тут вилизували, дурня", - заявила емоційно Маша.