ua en ru

"Часто забувають": Полякова розповіла про головну мету на 2019 рік

"Часто забувають": Полякова розповіла про головну мету на 2019 рік Фото: Олz Полякова (instagram.com/polyakovamusic)

Співачка розкритикувала своїх колег

Популярна українська співачка і шоувумен Оля Полякова розповіла про свою головну мету на наступний рік, а також як це вплине на кожного громадянина. Про це повідомляє Viva.

"На жаль, наші артисти часто забувають про те, що в Україні більше 40 мільйонів людей - і перш ніж завойовувати зарубіжні країни, потрібно зробити це в рідній країні. Ми запланували великий тур. Ви можете не слухати Олю Полякову, але от побачити шоу – зобов'язані", - сказала вона.

Більш того, Полякова висловилася про те, де можна буде "долучитися до прекрасного".

"Тому що в Україні давно, а може, ніколи не було такого гарного шоу. Звичайно, в невеликому містечку таке шоу не покажеш, слідкуйте за афішами, приїжджайте в найближчий великий місто, де буде концерт. Впевнена, це шоу змінить ваше ставлення до українського шоу-бізнесу в кращу сторону", - підкреслила вона.

У той же час виконавиця зізналася, що 2018 став для неї одним з найбільш успішних.

"Рік був настільки вдячним, що не знаю, чого ще можна бажати. Але раз вже попереду рік Свині - бажаю, щоб символ року не українцям свиню підклав. До речі, мій новорічний стіл буде без свинини, чого і вам бажаю", - уточнила вона.

Раніше ми писали про те, як популярний український шоумен і телеведучий Олександр Педан спародіював фото Олі Полякової. Він потішив шанувальників тим, що повторив "гарячий" образ співачки в стилі ню, який Королева ночі зробила на Мальдівах цієї осені.

Читайте також про милому виконанні, молодшої дочкою популярної української співачки Олі Полякової, пісні Христини Соловей "Тримай". Семирічна Аліса виконала свою версію пісні і підкорила мережу.

Суперблондинка Оля Полякова (відео: РБК-Україна)