ua en ru

"Bohemian Rhapsody" названа найпопулярнішою піснею ХХ століття

"Bohemian Rhapsody" названа найпопулярнішою піснею ХХ століття Фредді Мерк'юрі (фото: twitter.com/nme)

Хіт британських рокерів Queen на стрімінг-сервісах прослухали 1,5 млрд разів

Відео: YouTube/Queen Official

Пісня легендарного британського рок-гурту Queen "Bohemian Rhapsody" названа найбільш популярною композицією ХХ століття на стрімінг-сервісах. Про це повідомляє Universal Music Group.

Наголошується, що цей трек користувачі з усього світу прослухали понад 1,5 мільярда разів.

"Bohemian Rhapsody" названа найпопулярнішою піснею ХХ століття

Скріншот поста (twitter.com/UMG)

Нагадаємо, що пісня "Bohemian Rhapsody" увійшла в альбом "A Night At The Opera", який побачив світ у 1975 році. Цікаво, що коли музиканти Queen вирішили випустити її окремим синглом, продюсер лейблу не погодився - на його думку, композиція довжиною в шість хвилин була приречена на провал. Але саме цей сингл прославив Queen на весь світ (тільки у Великобританії "Bohemian Rhapsody" займала перше місце в чартах протягом 9 тижнів, що стало рекордом).

У той же час американський тижневик Variety зазначає, що багато в чому такому успіху композиції посприяв біографічний фільм про життя Фредді Мерк'юрі "Богемська Рапсодія", який вийшов у світовий прокат 2018 році.

Відео: YouTube/Ukrainian Film Distribution

До речі, фільм "Богемська Рапсодія" став найкасовішою музичною біографією в історії - картина зібрала $596 млн по всьому світу. Він вже номінований на два "Золотих глобуса".

Нагадаємо, донька популярної української співачки Олі Полякової 13-річна Маша зворушливо виконала пісню Христини Соловій "Тримай", акомпануючи собі на синтезаторі.

Раніше ми писали, що група "Тартак" порадувала своїх шанувальників новим, давно обіцяним альбомом "АнТАРТАКтида. Частина Перша", в який увійшло 12 дуетів з виконавцями різних за віком, музичним стилем, світоглядом і рівнем популярності: Вахтангом Кікабідзе, Тонею Матвієнко, Арсеном Мірзояном, Олегом Собчуком та іншими.