ru ua

Олександр Педан порвав три пари штанів за один знімальний день

Олександр Педан порвав три пари штанів за один знімальний день Олександр Педан (фото: Новий канал)

Ведучий Нового каналу напередодні Дня сміху згадав про давній курйоз

Чого лишень не відбувається під час зйомок! Щоб перерахувати всі курйозні й безглузді ситуації, що відбулися з ведучими Нового каналу, не вистачить пальців обох рук. І лише деякі з них стають надбанням громадськості. Наприклад, ведучий реаліті «Екси» Олександр Педан напередодні Дня сміху згадав, як за один день порвав три пари штанів.

– Ще за часів зйомок проекту «КабріоЛіто» (проект 2012 року, в якому ведучі Нового каналу шукають щось цікаве і незвичайне в різних куточках України, подорожуючи кабріолетом, – прим. ред.) стався кумедний випадок, коли я за одну зйомку порвав три пари штанів, – згадує Олександр. – Тоді по дорозі з Дніпропетровська в Запоріжжя ми заїхали в одне село на святкування дня Івана Купала. Як і годиться, всі танцювали, водили хороводи. Ми з колегами також вирішили приєднатися.

Олександр Педан порвав три пари штанів за один знімальний день

Хоча спочатку ніщо не віщувало біди, сільське гуляння не змогло обійтися без курйозів. У результаті цей вечір запам'ятався не лише Педану, а й усій знімальній команді надовго.

– Я почав стрибати через величезне багаття. Як ви розумієте, невдало, – сміється ведучий Нового каналу. – У результаті не лише порвав штани, а й пошкодив руку і підпалив собі волосся. Крім того, в цей же день я порвав ще дві пари штанів! Це дуже повеселило моїх колег, але не костюмерів. Їм-то точно було не до сміху.