ua en ru

Експерти назвали топ-5 причин випадіння волосся

Експерти назвали топ-5 причин випадіння волосся Колаж (РБК-Україна)

Серед причин втрати волосся є як те, на що можна вплинути, так і те, що змінити не можливо

Втрата волосся перетворює життя багатьох людей в справжнє пекло. Фахівці вирішили розібратися з причинами випадіння волосся і озвучили топ 5 причин, через які люди стикаються зі злощасним недугою. Про це повідомляється на порталі "Космополітен".

Експерти назвали топ-5 причин випадіння волосся

Ілюстративне фото (pixabay.com)

Ольга Грін – лікар-дерматолог, член Асоціації лікарів інтегральної антивікової медицини і трихиолог в салоні краси – назвала 5 основних причин, за яких волосся на гребінці залишається все більше, а на голові – менше.

  • Гормональні зміни. Сюди варто віднести пологи, аборти, різку відмову від контрацептивів або початок прийому антиестрогенових препаратів.
  • Стрес. Тут варто розуміти, що дрібні побутові проблеми ніяк не позначаться на вашому здоров'ї або кількостi волосся на голові. Так само не думайте, що після сильного стресу за ніч на подушці залишиться копиця волосся. Наприклад, сильний стрес може викликати рясну втрату волосся на голові через 100 днів після інциденту.
  • Сувора дієта. Зазвичай бажання схуднути впливає не тільки на ваш вагу, але і на шевелюру. Ip-за знежирених продуктів порушується вироблення жіночих статевих гормонів, які забезпечують гарний і густий вид вашого волосся.
  • Нестача вітамінів. Найчастіше нестача вітамінів групи В призводить до регулярної втрати волосся.
  • Генетика. Тут все просто – з генами не сперечаються. Якщо хтось із твоїх батьків страждає від випадіння волосся – значить, тобі варто готуватися до того ж.

Варто зазначити, що важливо не робити помилок і правильно доглядати за волоссям, а тому ми нещодавно писали про те, що порекомендувала лікар-косметолог українкам для правильного догляду за шкірою восени.

Нагадаємо, відомий український хірург Олег Пінчук назвав тренди в зовнішності серед українців.

Раніше дієтолог озвучила список продуктів-антидепресантів, які допоможуть врятуватися від осінньої хандри.

Відео: РБК-Україна