ua en ru

Я знаю, що так не можна: Надя Дорофєєва на "Голосі країни" розплакалася в прямому ефірі

Я знаю, що так не можна: Надя Дорофєєва на "Голосі країни" розплакалася в прямому ефірі Надя Дорофєєва (фото: facebook.com.BlackSeaGames)

У неділю, 31 січня, пройшов другий ефір одинадцятого сезону вокального шоу "Голос країни". За словами тренерів, цей сезон найсильніший. Тіна Кароль, Діма Монатік, Олег Винник і Надя Дорофєєва за допомогою сліпих прослуховувань вибирали співаків і співачок у свою команду. Але на одному з виступів учасників, а саме при виконанні пісні "П'яне сонце" Діани Стебакової Надя Дорофєєва не змогла стримати сліз.

Суддя дала волю почуттям, бо за словами конкурсантки, її виховала нерідна мати, а інша жінка. Співачка згадала про батька, який пішов з життя у 2017 році і не змогла стримати емоцій.

Я знаю, що так не можна: Надя Дорофєєва на "Голосі країни" розплакалася в прямому ефіріНадя Дорофєєва розплакалася в прямому ефірі "Голосу країни"

Тіна Кароль і MONATIK поспішили втішити Надю, тоді Дорофєєва зізналася, що дуже сумує за батьком.

"Вибачте. Я просто дуже сумую за татом, якого вже немає зі мною. Вона так сказала про маму... Вибачте. Я знаю, що так не можна", - сказала Дорофєєва.

Потім зірка все ж опанувала себе і продовжила суддівство на проекті.

Виступ Діани Стебакової

Зазначимо, що до конкурсантки ніхто з суддів не розвернувся.

Батько Наді Дорофєєвої помер у 2017 році, вона дуже важко переживала втрату близької людини.

Як ми раніше писали, "Голос країни 2021" "рознесли" після першого ж випуску за обрізаний формат, але організатори відповіли.