ua en ru

Віра Брежнєва змінила свою зовнішність: позбулася "особливості"

Віра Брежнєва змінила свою зовнішність: позбулася "особливості" Віра Брежнєва (фото: facebook.com/BrezhnevaVera)
Автор: Lite

Популярна українська співачка Віра Брежнєва видалила свою знамениту родимку під губами. При цьому варто зазначити, що порівняно які зміни в зовнішності відбуваються у інших зірок, то це ще дрібниця.

Про те, що артистка позбулася родимки повідомив Telegram-канал"Только никому", який також опублікував відповідний колаж з новою фотографією співачки.

Віра Брежнєва змінила свою зовнішність: позбулася "особливості"

Віра Брежнєва (фото: Telegram-канал "Тільки нікому")

Варто зазначити, що Брежнєва говорила про те, що хоче позбутися цієї та інших родимок вже давно. Артистка наголосила, що попередньо проконсультувалася з дерматологом, так що це рішення не спонтанне необґрунтоване бажання.

Нагадаємо, Брежнєва відверто розповіла про стосунки з Костянтином Меладзе. Вона поділилася з шанувальниками тим, як прийняла рішення вийти заміж за відомого продюсера. За її словами, тільки після притирання вона усвідомила, що хоче прожити з ним все життя.

Співачка розповіла, що у них з чоловіком різні характери. Вона запальна, а Костянтин - більш спокійний. Але і у нього є точка кипіння. Якщо його довести, то він може вдарити кулаком по столу. При цьому Брежнєва, як мудра жінка, намагається цього не робити.

Ми також писали про те, що Віра Брежнєва сильно схудла та розсекретила свою справжню вагу.