ru ua

Могилевська про своє життя під час війни: я спала під ліжком, а тепер привожу воду до метро

Могилевська про своє життя під час війни: я спала під ліжком, а тепер привожу воду до метро Фото: Наталія Могилевська (ukr.net)

Українська співачка Наталія Могилевська зізналася, що перші дні війни спала під ліжком, щоб її не вбило осколками скла. А зараз вона намагається допомагати людям - возить чисту воду зі своєї свердловини до метро.

Про це Могилевська розповіла в програмі "Твій день"на" 1+1".

Співачка розповіла, що її будинок не дуже надійний в нинішніх умовах і їй довелося спати під ліжком. В її будинку немає підвалу.

"У мене картонний будиночок, там я спала під ліжком просто щоб не вбило від скла, а так у мене там немає ні підвалу, нічого. Я хоч дві години на день можу в підземці побути в спокої та люди настільки мене підтримують", - зізналася Могилевська.

Вона залишається в Києві й зараз намагається допомагати людям і займається волонтерством. Вона часто спускається в метро до людей, спілкується з ними, співає для них і допомагає підтримати дух.

За словами Могилевської, у багатьох людей зараз сильний стрес, деякі люди в паніці.

"Я співачка, я повинна робити свою роботу. Кожен повинен робити те, що він може. У мене є дві класні речі - перше, це слово, пісні. У мене є слово, у мене є концерти. Ще у мене є вода. У мене є свердловина. Я беру водичку і привожу її в метро, яке ближче з мого боку", - додала Могилевська.

Артистка зазначила, що в українців непохитний дух, якому заздрить зараз весь світ і від якого всі в захваті. За її словами, українцям зараз потрібні люди, які можуть їх підтримати у важку хвилину.

"Я не думаю про найстрашніше, тому що його не буде. Ми точно переможемо! Я так в це вірю, я відчуваю кожною клітиною. Тому що перемога буде нашою. Вона буде такою красивою! Вона стане прикладом всьому світу, який став вже такий суєтний, такий вже дріб'язковий", - підкреслила Могилевська.