ua ru

Королівська сім'я відповіла на резонансне інтерв'ю Меган Маркл і принца Гаррі: офіційна заява

Королівська сім'я відповіла на резонансне інтерв'ю Меган Маркл і принца Гаррі: офіційна заява Єлизавета II (фото: facebook.com/TheBritishMonarchy)

Після інтерв'ю Меган Маркл і принца Гаррі з Опрою Вінфрі на американському телебаченні, під час якого подружжя поскаржилося на неприхильне ставлення до них з боку членів британської королівської сім'ї та пережиті моральні страждання, у Букінгемському палаці зробили офіційну заяву.

Про це 9 березня пише People.

У відповідь від імені королеви Єлизавети II герцогам Сассекським, які нещодавно остаточно були позбавлені всіх королівських привілеїв, до них звертаються просто по іменах, без згадок про титули.

У заяві наголошується, що озвучені в інтерв'ю претензії засмутили всю королівську сім'ю, а деякі теми, зокрема, щодо звинувачень у расизмі, будуть ретельно вивчені.

"Вся сім'я засмучена, коли дізналася, наскільки важкими були останні кілька років для Гаррі та Меган.

Підняті питання, особливо питання расизму, викликають занепокоєння. Хоча деякі спогади можуть відрізнятися, вони сприймаються дуже серйозно і будуть розглядатися сім'єю в приватному порядку", - йдеться у відповіді.

Також зазначається, що принц Гаррі з дружиною Маркл і їх сином Арчі, якому скоро виповниться два рочки, "завжди будуть гаряче любимими членами сім'ї".

Королівська сім'я відповіла на резонансне інтерв'ю Меган Маркл і принца Гаррі: офіційна заява

У Букінгемському палаці зробили офіційну заяву після гучного інтерв'ю принца Гаррі та Меган Маркл (фото: скрін pbs.twimg.com)

Раніше в ЗМІ з'явилася інформація, що королева Єлизавета II була шокована резонансним інтерв'ю Маркл і Гаррі, в якому вони звинуватили одного члена королівської сім'ї в расизмі через те, що він запитав, наскільки буде чорним їхня дитина. Вони також заявили, що їх вигнали з Великої Британії почасти через расизм. Принц Гаррі також розповів про напружені стосунки зі своїм батьком і заявив, що не отримує жодного фінансування від королівської сім'ї. А Меган звинуватила членів королівської родини у змові, що Арчі ніколи не отримає титул або належну безпеку.