ru ua

Гороскоп на березень 2021 для Близнюків: що зміниться для вас у коханні, грошах і кар'єрі

Гороскоп на березень 2021 для Близнюків: що зміниться для вас у коханні, грошах і кар'єрі Гороскоп на березень 2021 для Близнюків (колаж: РБК-Україна)

Гороскоп для Близнюків на березень 2021 розповість, які перспективи чекають знак Зодіаку в перший місяць весни. Астролог дала пораду, до чого слід готуватися в таких сферах, як кохання, кар'єра, фінанси, а також здоров'я.

У березні Близнюків чекають пригоди, азарт, авантюри і цікаві поїздки. Також можуть поновитися судові справи, зіткнення з несправедливістю і неприємності, пов'язані з вашими родичами. Це хороший період для переговорів з босом або іншими впливовими людьми.

"Публічні світські заходи допоможуть вам опинитися в центрі уваги. Продемонструйте оточенню свій професіоналізм, чарівність і схильність до співпраці та зацікавленість. Не чекайте, щоб оточуючі звернули на вас увагу: користуйтеся будь-яким зручним випадком, щоб попастися їм на очі", - радить Аріна Артуровна.

Це сприятливий період, щоб шукати заступництва, спонсорства, статусних жінок або тих, хто володіє владою або становищем. Використовуйте цю нагоду для розширення своїх можливостей. Зарубіжне партнерство або спільний проект можуть винести вас на хвилю успіху, зробити відомою і успішною людиною.

Астролог попереджає, що є ймовірність неприємностей зі здоров'ям у другій половині місяця.

"Вам слід у цей час особливо уважно ставитися до будь-яких погіршень здоров'я, одягатися по погоді, провести профілактичні заходи і зміцнити імунітет, щоб не загострилися хронічні та психічні захворювання. Ні в якому разі не затягуйте з візитом до лікаря, якщо погано себе почуваєте", - підсумувала астролог.