Зважені та щасливі: хто переміг у 8 сезоні

Зважені та щасливі: хто переміг у 8 сезоні
Кадр з шоу Зважені та щасливі 8

Вісімнадцяту серію восьмого сезону шоу Зважені та щасливі можна дивитися на Lite РБК-Україна

У четвер, 27 грудня, на телеканалі СТБ показали фінальний випуск 18 самого вагомого шоу країни Зважені та щасливі 8.

Дивитися онлайн 8 сезон 18 випуск шоу Зважені та щасливі на Lite РБК-Україна.

Глядачі побачили, наскільки добре учасники вісім місяців працювали над своїми тілами і як змінилася життя сімей після проекту. І, звичайно, хто став переможцем основного зважування і домашнього схуднення.

Василь Вірастюк на фіналі розповів про те, що зараз його вага тримається в межах 134-135 кг. Прийшов він на "Зважені" у вазі 153 кг. І говорив, що нижче 140 кг цифра не опускалася вже 15 років. Зараз йому абсолютно комфортно, враховуючи його комплекцію.

Основна зважування виграла команда червоних — Олег і Богдан Буряки.

Зважені та щасливі: хто переміг у 8 сезоніКоманда червоних — Олег і Богдан Буряки. Фото: Прес-служба

Тренер — Марина Боржемская-Узєлкова. Київські богатирі під 2 метри ростом. Олег прийшов з вагою 158 кг. Богдан прийшов з вагою 168 кг. Олег позбувся 69 кг, а Богдан скинув 75 кг. Крім нової здорового життя, Олег і Богдан отримали приз у розмірі 400 тис. грн.

Зважені та щасливі: хто переміг у 8 сезоніКоманда червоних — Богдан Буряк. Фото: Прес-служба

Зважені та щасливі: хто переміг у 8 сезоніКоманда червоних — Олег Буряк. Фото: Прес-служба

"До останнього не вірили в перемогу, хоча дуже старалися. Ми звикли до здорового способу життя. Зараз вже навіть починаються ломки, якщо кілька днів не займаємося в залі. Вже звикли і без цього не можемо. Поки не вирішили, на що витратимо гроші, але це точно буде пов'язано зі здоровим життям", - діляться враженнями Олег та Богдан.

Команда синіх – Саша і Наташа Валигурские. Тренер – Слава Вузликів. Син і мати з Івано-Франківська. Наташа прийшла на проект з вагою 140 кг, а Саша – 195 кг І став найважчим учасників восьмого сезону. За вісім місяців Саші вдалося позбутися від 90 кг! А Наташі – від 58 кг. Крім нової здорового життя, Саша і Наташа отримали приз у розмірі 200 тис. грн.

Зважені та щасливі: хто переміг у 8 сезоні

Зважені та щасливі: хто переміг у 8 сезоніКоманда синіх – Саша і Наташа Валигурские. Фото: Прес-служба

"Раніше моєю улюбленою їжею була шаурма, зараз – фета. Не можу без неї жити. Звичайно, ми дуже багато працювали, щоб змінити своє тіло і життя. Звичайно, дуже раді, що виграли. Гроші поки не витрачатимемо. Це буде поповнення в капітал на квартиру", - коментує Саша Валігурський.

Підготовка до наступного дев'ятого сезону вже йде – він буде поодиноким.

Всі учасники сезону працювали під наглядом тренерів проекту: Марини Боржемской-Вузликової, Слави Узєлкова та Василя Вірастюка. Хтось з пар намагався більше, хтось жалів себе.

Зважені та щасливі: хто переміг у 8 сезоні

Кадр з шоу Зважені та щасливі 8

Глядачі змогли оцінити і перевірити роботу кожного учасника.

Зважені та щасливі: хто переміг у 8 сезоні

Кадр з шоу Зважені та щасливі 8

Команда рожевих. Іван Нестеров прийшов на проект з вагою 108 кг і скинув 41 кг. Його вага – 67 кг Оля Нестерова прийшла на проект з вагою 137 кг, схудла на 45 кг. Зараз вона важить 92 кг, і старанно працює далі.

Команда блакитних. Вероніка Бадерная прийшла на проект з вагою 127 кг, скинула 39 кг. Її вага – 88 кг Євгена Маркова прийшла на проект з вагою 156 кг, за вісім місяців скинула 57 кг. Її вага – 99 кг.

Команда жовтих. Людмила Мотика прийшла на проект з вагою 128 кг, скинула 60 кг. Зараз її вага становить 68 кг. Наташа Мотика прийшла на проект з вагою 120 кг, схудла на 36 кг. Її вага – 84 кг

Команда зелених. Богдан Ремський прийшов на проект з вагою 187 кг, схуд на 64 кг. Його вага – 123 кг. Сюзанна Ремська прийшла з вагою 105 кг, скинула 34 кг. Зараз її вага – 71 кг

Команда коричневих. Аліна Радомська прийшла на проект з вагою 95 кг, скинула 23 кг. Її вага – 72 кг. Наталія Макаренко прийшла на проект з вагою 112 кг, скинула 31 кг. Зараз її вага – 81 кг

Команда помаранчевих. Борис Мисишин прийшов на проект з вагою 129 кг, скинув 32 кг. Зараз його вага – 97 кг Катя Мисишина прийшла на проект з вагою 145 кг, скинула 33 кг. Зараз її вага – 112 кг, але вона продовжує працювати над собою.

Команда фіолетових. Валентина Маценко прийшла на проект з вагою 118 кг, і скинула 37 кг. Зараз її вага становить 81 кг. Наталя Маценко прийшла на проект з вагою 156 кг, скинула 38 кг. І зараз її вага становить 118 кг. Після того, як Наталя залишила проекту, вона повінчалася з коханим чоловіком, а Наталя зустріла молодого чоловіка і в лютому планує зіграти весілля.

Нагадаємо, раніше ми публікували 17 випуск 8 сезону шоу Зважені та щасливі.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся